Nemecko - Operátor výroby benzínových čerpadiel

In Box Agency, s.r.o.

Nemecko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,37€ / hod + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s našim dlhoročným a overeným partnerom poskytujúcim personálne služby v Nemecku momentálne hľadáme pracovníkov pre prácu v automotive výrobe.
Zamestnanci pracujú na poloautomatických strojoch a vyrábajú vysokotlakové benzínové čerpadlá v 3-radovom systéme. Pracovný čas je približne 37,5 hodín týždenne. Zameraním aktivity je kontrola kvality.

Náplň práce:
• montáž vstrekovacích čerpadiel na poloautomatizovaných strojoch (viď obrázky vyššie)
• vykonávať kontrolu kvality
• Monitorovanie procesov na výrobných strojoch
• Riešenie problémov a hlásenie chýb a problémov

Mzdové ohodnotenie, dovolenky:
9,37 € / hod brutto + 6€ nezdanené diéty na odpracovaný deň
Mzda je vyplácaná mesačne 20. deň následujúceho mesiaca
Máte nárok na 24 dní dovolenky ročne

Pracovná doba / smeny: Pracuje sa systémom smien. Práca sa zvyčajne začína o 22.00 hod v nedeľu a takto sa pracuje do piatkového rána 6:00. V nasledujúcom týždni sa smena začína v pondelok o 14:00 a končí v piatok o 22:00. V treťom týždni sa smena začína v pondelok o 06:00 hodín až do piatoka do 14:00 hod.

- ubytovanie zabezpečené bezplatne zamestnávateľom
- dlhodobá príležitosť

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť na danú pozíciu a výberový proces:
1. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis V NEMECKOM JAZYKU s fotografiou emailom na adresu [email protected] alebo nám volajte na 0948 033 511
2. Po preverení jazykových znalostí budú Vaše podklady zaslané zamestnávateľovi do Nemecka.
3. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky aj nemeckým zamestnávateľom.
4. Podpisujete dohodu o sprostredkovaní zamestnania s našou agentúrou a cestujete do Nemecka.
5. Vo závode abslvujete prvý prezentačný deň, kde budete mať vysvetlené pracovné úkony a bezpečnostné pravidlá, ak Vám práca bude vyhovovať následujúci deň nastupujete na prvú smenu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná personálna agentúra - -práca je na nemeckú zmluvu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na uchádzača:
- hovoriť a rozumieť nemčine. Všetci vedúci tímov hovoria len po nemecky. Pracovné pokyny sú uvedené v nemčine.
- mať dobrú priestorovú predstavivosť.
- predchádzajúcu znalosť výroby, hlavne jemné motorické zručnosti (komponenty nesmú spadnúť, čo inak vedie k poškodeniu, ktoré ovplyvňuje kvalitu - ak komponenty spadajú príliš často, ide o kritérium vylúčenia pre zamestnanca.
- nesmiete mať alergiu na nikel
- nesmiete mať alergiu na latex (nosia sa latexové rukavice)
- nesmiete byť klaustrofobní (výrobná hala je čistá miestnosť bez okien (neónové svetlo)
- nesmiete užívať lieky, ktoré spôsobujú ospalosť alebo sa potrebujú užívať v určitej dobe, tie sú tiež nežiaduce, pretože narúšajú proces výroby a cyklu.
- nesmiete mať na srdci kardiostimulátor alebo hodiny (stroje sú napájané napätím bežným v Japonsku. preto firma používa napäťové transformátory v nemeckej energetickej sieti, ktoré vytvárajú magnetické pole)
- musíte byť fyzicky fit. Plne zmontované vysokotlakové vstrekovacie čerpadlo váži približne 1 kilogram. Na linke sa vyrobí 1000 kusov = 1000 kg. Zamestnanci pracujú neskôr na 3 linkách a tak produkujú 3000 kusov na človeka. Každému zamestnancovi prejde 3 ton komponentov denne rukami
- denne prejdete približne 4 kilometre – pri práci na 3 strojoch
- školenie trvá približne 3 týždne na jednom stroji. Potom sa pridá druhý a neskorší tretí stroj, ktorý zamestnanec obsluhuje

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3393269  Datum zveřejnění: 17.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,37€ / hod + diéty