Fínsko - Betonári na podlahy a potery

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko, Nórsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14€ na hodinu brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – stavebno-betonársku firmu betonárov na hladenie a stierkovanie podláh. práškovača (kovovým materiálom). Náplňou práce je mixovanie poteru v betónovej pumpe, ručné naplnenie pumpy pieskom a cementom a následné pumpovanie materiálu do pracovných priestorov a následné hladenie podlahových plôch. Je potrebné maž skúsenosť s takouto prácou pomocou pumpy na betón, napr. Turbosol TM 27.45 / Putzmeister.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 6 mesicov.
Pracuje sa 5 dní v týždni - v rozmedzí medzi 40 – 50 hodín. Počas práce máte 2 x 10 coffee prestavku + 20 min obedňajšiu prestávku.

Ponúkaný plat brutto:
mzda 14 € na hodinu + smenové príplatky 5,85 % - prípadné nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours). Vypláca sa 2 x mesačne

- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené fínskym zamestnávateľom
- dlhodobá príležitosť
- možnosť používania služobného vozidla
- možnosť nadčasov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. Pre viac info tiež môžete volať na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Ponuku obsadzujeme v spolupráci s fínskou zamestnávateľskou agentúrou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- Prax na betónových poteroch s pumpami
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (A2 a vyššie)

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3422566  Datum zveřejnění: 16.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14€ na hodinu brutto