Nemecko - Práca v reštaurácii McDonald´s - muži, ženy aj páry - aj letné brigády

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,50 €/ hod + smenné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre sieť amerických reštaurácií McDonald´s v Nemecku aktuálne hľadáme ľudí na prípravu jedál a obsluhu zákazníkov.

Hlavnými pracovnými povinnosťami sú príprava jedál, obsluha zákazníkov, stewarding, práca s kasou, čistenie a príprava reštaurácie pred smenou a po smene.

Práca je na smeny a keďže reštaurácie sú otvorené 7 dní v týždni je vysoká pravdepodobnosť že budete pracovať aj počas víkendov a štátnych sviatkov.

Je potrebná komunikatívna nemčina. Akceptujeme mužov, ženy aj páry.

Akceptujeme aj študentov, ktorí majú záujem iba o letnú brigádu.

- práca v stabilnej spoločnosti - v blízkosti Nemecko - Francúzskych hraníc
- Zľava na stravu 50% + nápoje počas zmeny zdarma.
- Veľmi slušné ubytovanie je zabezpečené už pred Vašim príchodom
- neplatíte depozit
- nájom je len cca 250€ a platíte až zo mzdy

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v NJ spolu s fotografiou e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu napíšte McDonalds Nemecko)

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou In Box Agency s.r.o., Palackého 8, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Veľká celosvetová známa sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia, ktorá pôsobí formov Franchise. Našim klientom sú 4 reštaurácie s ktorými spolupracujeme od roku 2011.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v rušnom prostredí
Komunikatívna nemčina
Príjemné vystupovanie
Schopnosť pracovať v tíme

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3432395  Datum zveřejnění: 27.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9,50 €/ hod + smenné príplatky