CNC Operátori a programátori do Fínska

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 14,00€ na hodinu brutto - viac info v popise vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta - fínskeho zamestnávateľa pracovníkov v strojárstve aktuálne hľadáme do viacerých strojárskych závodov CNC operátorov a programátorov. Ide o dlhodobé zamestnanie, kde prvých cca 8 mesiacov pracujete cez fínsku agentúru s možnosťou priameho prestupu pod koncovú firmu. Aktuálne obsadzujeme tieto pozície:

CNC Operátor a programátor v meste Nakkila (stroje TOS 13.8., TOS 105, TOS 15.8 - systém HAIDENHEIN 426, 430,530) - mzda od 15,00€ / hod

CNC Operátor a programátor v meste Joroinen (vyvrtávacie stroje s FANUC, a obrábacie centrá v systéme HEIDENHEIN ) - mzda operátor 13,00€ programátor od 14,00€ / hod

CNC Operátor a programátor v meste Raahe (vyvrtávacie stroje v systéme HEIDNHEIN (TNC 415, TNC 430, iTNC 530, TNC 426) - mzda 15,00€ / hod

CNC Operátor a programátor v meste Laitila ( práca v systémoch FANUC a SINUMERIC) - mzda od 15,50€ / hod

CNC Operátor na ohraňovacích lisoch v meste Laitila ( stroje Finn-Power E-BRAKE E3100 100, Amada 80 tons, table 2500 mm, Amada 220 to 3D, table 3000 mm) - mzda 14€ / hod

V prevádzkach sa zväčša pracuje na 2 - 3 smeny, čo Vám bude upresnené neskôr pri akceptácii pracovnej ponuky.

Je potrebná aspoň základná znalosť anglického jazyka, tak aby ste sa vedeli v práci dohovoriť.

- dlhodobá práca na fínsku pracovnú zmluvu na TPP
- jednorázový príspevok na stravu po príchode do Fínska
- dobré mzdové ohodnotenie
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom - s doplatkom zamestnanca od 120 - 200€ na mesiac

V prípade záujmu nám prosím pošlite Vaše CV v anglickom jazyku na email [email protected] albo nám volajte na 0908 63 44 71. Vybraných uchádzačov následne odprezentujeme fínskemu zamestnávateľovi, po čom bude následovať jednoduchý telefonický alebo skype pohovor a dohodneme termín vycestovania a nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s fínskou personálnou agentúrou zamestnávajúcou odborníkov v strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strjárstvo, zámočník, sústružník, frézar, CNC operátor alebo programátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- zručný CNC operátor alebo programátor
- schopnosť čítať technické výkresy
- samostatnosť a zodpovednosť za zverené úlohy
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3479450  Datum zveřejnění: 27.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 14,00€ na hodinu brutto - viac info v popise vyššie