Fínsko – zvárač na metódu 135,136 - ihneď

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Holandsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
cca 14€ / hodina brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojárske firmy vo viacerých mestách partie zváračov na zváranie metódou CO2 (135,136). Náplňou práce je zváranie rôznych materiálov, hlavne plechov z ocele, čiernej ocele, nerezu a pod., príprava na zváranie, samotné zváranie, kontrola zvarencov, premeriavanie atď.

Je potrebné aby jeden z partie (team leader) mal dobrú komunikatívnu úroveň anglického jazyka – úroveň B1 a vyššiu.

Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) - zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň s dobrou možnosťou nadčasov.

Aktuálne obsadzujeme tieto zváračské ponuky:

mesto Laitila - mzda 12,50€ / hod - množstvo nadčasov
mesto Närpes - mzda 13,00€ / hod - možnosť nadčasov
mesto Pietasaari - mzda 14,00 - 14,30€ / hod
mesto Toijala - mzda 14,00€ / hod

- žiadne poplatky agentúre (nikdy ich neúčtujeme uchádzačom)
- práca na Fínsku zmluvu
- overený zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme s našim dlhoročným partnerom, agentúrou zamestnávajúcou odborníkov v strojárenskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zvárač, zámočník, strojár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Prax nako zvárač 135,136 - aspoň 2-3 roky
- Schopnosť pracovať samostatne
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je veľkou výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1 - u parťáka

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3479609  Datum zveřejnění: 27.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 14€ / hodina brutto