Fínsko - Tesár do výroby drevodomov

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko, Holandsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12€ / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre fínskeho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa zamestnávaním pracovníkov z EÚ v stavebníctve, strojárstve a výrobe aktuálne hľadáme šikovného stolára alebo tesára do dielne na výrobu prefabrikovaných elementov na rodinné domy.

Na základe technickej dokumentácie sa vyrábajú prefabrikáty stien a strešných konštrukcií, ktoré sa dodávajú na stavby.

Pracuje sa na 2 smeny.

- práca na fínsku zmluvu
- dlhodobý kontrakt
- overený zamestnávateľ

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite CV v anglickom jazyku s podrobne špecifikovanou praxou na podobnej pozícii na email [email protected] alebo telefonujte na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Fínska personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- manuálna zručnosť
- ochota pracivať v zahraničí
- prax na podobnej pozícii
- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom - doplatok 100€ / mesačne

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3483620  Datum zveřejnění: 3.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12€ / hod brutto