Nórsko - Automechanici - okamžité nástupy - dobré ohodnotenie

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
200 NOK / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na osobné aj nákladné vozidlá rôznych značiek a tiež na poľnohospodársku techniku. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.

AKTUÁLNE HĽADÁME MECHANIKOV NA:
MAN - mechanik na trucky
BMW - master technik
Mercedes - technik, diagnostik
Mercedes - mechanik na nákladné, dodávky ale aj osobné autá
Karosár na nákladné vozidlá
Hyundai - mechanik
Lakovač
Opel - technik
Nissan - master technik
Hyundai/Mazda - mechanik
Peugeot - mechanik
MAN - mechanik na autobusy
SCANIA / DAF / IVECO - mechanik
VW GROUP autá - mechanik a technik
Jaguár / Land Rover - mechanik a technik

- Výborné mzdové podmienky
- Stabilné zamestnanie v atraktívnej krajine
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nórskou personálnou agentúrou, ktorá mechanikov umiestňuje v klientských autoservisoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

- Prax ako automechanik minimálne 3 roky z posledných piatich
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3516102  Datum zveřejnění: 15.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 200 NOK / hod brutto