Holandsko - CNC operátor sústružník a frézar

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Holandsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s holandským zamestnávateľom agentúrou v Eindhoven aktuálne hľadáme pre koncového klienta operátorov na CNC Sústruhy a Frézy. “Oddelenie” frézovania je kompletne zodpovedné za frézovanie dielov, pričom používa 4,5 a viac osové stroje na to aby zaručili kvalitnú produkciu. Taktiež používajú moderné CAD/Cam systémy na tvorbu rozličných produktov od malých sérií až po kusy a prototypy.

Ako CNC Frézar budete zodpovedný v rámci tímu za výrobu Hi-Tech Produktov s čo najvyššou možnou presnosťou na 4,5 a viac osových strojoch. Čiastočne ste tiež zodpovedný za celý proces frézovania a celú stratégiu práce so strojom ako je výber nástroja, upínacia metóda a tiež hodnotenie kvality. Pracovník by mal vedieť so zamestnávateľom komunikovať v anglickom jazyku a tiež čítať písomné pokyny, prípadne technickú dokumentáciu.

Ako CNC sústružník budete zodpovedný za:
- Produkciu komplexných prototypov
- Prípravu a dokončovanie vysoko kvalitných produktov hlavne z nerezovej ocele a špeciálnych zliatín
- Práca na presných CNC sústruhoch
- sústruženiaa a celú stratégiu práce so strojom ako je výber nástroja, upínacia metóda a tiež hodnotenie kvality.
Pracovník by mal vedieť so zamestnávateľom komunikovať v anglickom jazyku a tiež čítať písomné pokyny, prípadne technickú dokumentáciu.

- Mzda je 450 - 500 / týždeň v čistom na váš bankový účet (vyplácané každý týždeň v stredu)
- Dovolenkové peniaze 8% z hrubej mzdy vyplácané v Máji/Júni násl roku, alebo pri ukončení kontraktu
- Zamestnávateľ platí ubytovanie a zdravotné poistenie.
- Príspevok na cestovanie vlastným autom 0,19€ na km

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] . Uchádzačov s nemeckým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme spolupráci s holandským zamestnávateľom agentúrou v Eindhoven aktuálne hľadáme pre koncového klienta operátorov na CNC Sústruhy a frézy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2
- min 4 - 5 rokov - prax ako CNC operátor na strojoch s Fanuc, alebo Siemens, alebo Heidenhein
- zamestnanci musia byť ochotní pracovať v 2 smenách (viď info vyššie)
- schopnosť čítať v angličtine ako aj rozumieť technickým výkresom

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3516122  Datum zveřejnění: 15.10.2018