Nórsko - CNC operátor - dlhodobá práca priamo v strojárskej fabrike

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Ålesund, Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 210 NOK / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, strojársku firmu - jedného z lídrov pre dodávky prevodoviek pre firmy Rolls- Royce. Brunvoll, Heimdal a Finnøy aktuálne hľadáme CNC operátorov do výroby na 4 zo strojov vo výrobe:

1. Fréza AFP 160 - Siemens 840 D
rozmery 9 x 4x 2m so stolom až do 45 ton
veľmé dôležité mať dobré skúsenosti s upínaním veľkých dielov

2. Fréza MH 1000 - Fanuc 18i, resp 21i
max priemer 1200, výška 1400mm

3. Fréza - Mori Seiki NHX 8800 - Fanuc 31 ib
max priemer 1000, výška 800mm
Stredne veľké obrobky

4. Sústruh PUMA 700 - Fanuc 21B
max priemer 1000, výška 3000 mm
dobré skúsenosti s upínaním

Pracuje sa na 1 alebo 2 smeny podľa potreby. Pri druhej smene príplatok 40%.

Je dôležité vedieť čítať technické výkresy, pracovať s upínaním a mať skúsenosti aj s meracími zariadeniami.

- dobré mzdové ohodnotenie a práca na nórsku zmluvu
- sociálne výhody nórskeho systému
- dlhodobá práca priamo pre fabriku (žiadne agentúry)
- preplatená letenka do Nórska

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu prosím pošlite Vaše CV v anglickom jazyku na email [email protected]. V prípade otázok nás tiež môžete kontaktovať mailom alebo telefonicky na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska firma s dlhodobou tradíciou, ktorá je významným dodávateľom pre Rolls- Royce. Brunvoll, Heimdal a Finnøy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - CNC operátor / programátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- dobrá prax s CNC strojmi popísanými vyššie alebo podobnými
- ochota dlhodobo pracovať v Nórsku
- flexibilita, dochvíľnosť, technické myslenie
- ochota pracovať v tíme, ale aj niesť zodpovednosť za výsledky svojej práce, samostatnosť

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3534352  Datum zveřejnění: 27.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 200 - 210 NOK / hod brutto