Nemecko - Zvárač metóda MAG 135

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
15 Eur brutto + 20 Eur diety/den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého klienta hľadáme zváračov na zváranie ocele metódou MAG. Zvára sa robotickými zváračkami a následne sa ručne dozvaruje podľa výkresov. Je potrebné tiež merať diely a výrobky, kontrolovať kvalitu a dbať na výsledky práce. Vyžadujeme minimálne 3 ročnú prax MAG zvárača. Podmienkou je dohovoriť sa po nemecky, auto je výhodou ale nie podmienkou nakoľko ubytovanie je 10 minút od fabriky. Prvý týždeň (Pondelok – Piatok) prejdete 5 dňovým kurzom na konci, ktorého získate platný zváračský certifikát, následne nastupujete do práce. Počas zváračského kurzu, ktorý je hradený zamestnávateľom plat nedostávate, plat Vám začína plynúť až odo dňa nástupu do práce s týmto platným certifikátom. Ubytovanie je hradené z Vašej výplaty 360 Eur na mesiac, bývate po 2 osobách na izbe, na izbe máte Wifi, Wc, sprchu, je moderne zariadená, čo sa týka kuchynky ta jediná je spoločná.

- Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania, platí sa cca 360 € na mesiac v dvojposteľovej izbe (vrátane Wi-Fi), 10 minút pešo do firmy
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecký klient zamestnávajúci zváračov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zvarac

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- Prax ako zvárač 135 minimálne 3 roky
- Nemecký jazyk na úrovni dohovorenia sa, B1 a lepšie
- Auto je výhodou nie podmienkou
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota pracovať na zmeny
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
- Je dobré ak si prinesiete vlastnú helmu + topánky S3 s oceľovou špicou (zamestnávateľ Vám ich preplatí)

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Majerčák
Tel.: +421948355540
E-mail: poslať životopis
ID: 3603619   Datum zveřejnění: 22.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   15 Eur brutto + 20 Eur diety/den