Fínsko - Pracovník do výroby okien a dverí

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
8,75€ brutto na hodinu + produkčný bonus 17% po 2 mesiacoch zaučenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre fínskeho klienta, personálnu agentúru zamestnávajúcu pracovníkov vo výrobe aktuálne hľadáme 2 pracovníkov do výroby okien a dverí vo Fínsku. Hľadáme technicky zdatných uchádzačov s praxou v podobnom type produkcie.

Ide o manuálnu prácu vo výrobe, kde sa pracuje na 3 smeny - cca 40 hodín týždenne.

- dlhodobá práca na fínsku zmluvu
- ubytovanie je zabezpečené a z veľkej časti hradené zamestnávateľom (doplatok 150€ / mesiac)
- príplatky za smennosť

V prípade, že spĺňate požiadavky a máte vážny záujem o danú pozíciu, prosím pošlite nám Vaše CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov mailom na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je fínska personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stolár, drevárstvo - výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať dlhodobo v zahraničí
- ochota zaučiť sa vo výrobe a zdokonaľovať kvalitu práce

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3617420  Datum zveřejnění: 8.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8,75€ brutto na hodinu + produkčný bonus 17% po 2 mesiacoch zaučenia