Holandsko - Zvárači MIG/MAG na zváranie podvozkov autobusov

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
12.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 2 850 EUR/mesiaccca 2200€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandskú partnerskú personálnu agentúru hľadáme dobrých zváračov s certifikátom 135/136 na prácu vo firme vyrábajúcu podvozky a rámy na autobusy a nákladné vozidlá. Náplňou práce je skladanie a zváranie častí podvozkov na autobusy. Je veľmi dôležité byť schopný čítať technické výkresy na základe ktorých sa pracuje. Vo firme je tiež zvárací robot, ktorý sa používa na zváranie väčších kusov.

- Pracuje sa na holandskú zmluvu s možnosťou kariérneho a mzdového rastu
- Overení zamestnávateľ
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
- Ubytovanie zabezpečené zadarmo - vlastná izba

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Do predmetu emailu napíšte Zvárač MIG/Mag – podvozky Holandsko. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zamestnanie v Holandskej agentúre, pričom pracovať budete vo výrobnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárač, zámočník

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Certifikát 135,136
- Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 3 – 5 rokov
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3699770  Datum zveřejnění: 21.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 2 850 EUR/mesiaccca 2200€ netto