Fínsko - CNC operátor, programátor

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta - fínskeho zamestnávateľa pracovníkov v strojárstve aktuálne hľadáme do viacerých strojárskych závodov CNC operátorov a programátorov. Ide o dlhodobé zamestnanie, kde prvých cca 8 mesiacov pracujete cez fínsku agentúru s možnosťou priameho prestupu pod koncovú firmu. Aktuálne obsadzujeme tieto pozície:

CNC Operátor a programátor v meste Keuruu MZDA 14,35€ / hod - MAZAK - programming and corrections for: CNC machinist for MAZAK machining centers (Mazak HCN 5000-III, Mazak VCN 530-C, Mazak Variaxis i-500, Mazak QTN 250 MSY) with Mazatrol controllers.

CNC Operátor a programátor v meste Järvenpää MZDA 16,47€ / hod -Boring machine woth Heidenhan controllers; Large, single-piece production,pieces from a few tons to 80-90 tons, no need to know how to program independently, but skills to modify and correct programs are a must; work done independently. The largest boring machine
is 24 m wide, 1.9 m deep and 4.5 m high. The second boring machine is smaller and the machininig table is 12 m wide.Planer Waldrich Siegen EHS 1750/1800 G45715
Boring and milling machine SHW UF 6 G46636 Boring and milling machine Toshiba BSF 160S (Frame) G46654

CNC Operátor a programátor v meste Villpula MZDA 14,35€ / hod - CNC boring machine
operator with programming skills (Heidenhain)planning of settings and cranes for machined pieces as well as the programming and operating of the machinediverse experience in machining and programming is required. List of machines listed below (Heidenhain controllers)

CNC Operátor a programátor v meste Joroinen MZDA 14,35€ / hod -CNC
Machinist/designer -candidate would make a plan on how to machine a part
according to the technical drawing: quick analysis of what machining values and how to fix the part, which surface to machine first, with what tools, etc. Material: stainless steel, machine: CNC-boring machine, Heidenhain 430 controllers. TOS Varnsdorf WHN 13
CNC

CNC Operátor a programátor v meste Kotka MZDA 16,00€ / hod - CNC milling and
turning machine operator with programming skills - CNC machinists for large turret lathes with Siemens controls, big elements 1-10t, min. 4 years experience with working with massive elements required, the person needs understand and know how to read codes
(Siemens) and make corrections in existing program, programming skills not essential but operating, corrections and setting skills are required

CNC Operátor a programátor v meste Raahe MZDA 14,50 - 15,50 € / hod - CNC veritcal lathe programmer - TOSHULIN POWERTURN 3OOO p: Siemens Sinumerik
840 D YOUJI VTL.2OOO ATC+C: FANUC 18iT .Vertical turret lathe FKD 40 CNC: Siemens 840 Dsl

CNC Operátor a programátor v meste Raahe MZDA 14,50 - 15,50 € / hod - 5-axis CNC Boring machine programmer - Scharmann WFT 160, Heidenhain TNC 415 controlles
TOS Varnsdorf WHN 13 CNC

CNC Operátor a programátor v meste Raahe MZDA 14,50 - 15,50 € / hod - CNC horizontal
machining centre - machine: OKK HM 1000 : Fanuc 35i-85, machine: TOYODA FH 80 S: Fanuc 16i, machine: JOHNFORD VMC-1600HD: Fanuc 0i-MD

V prevádzkach sa zväčša pracuje na 2 - 3 zmeny, čo Vám bude upresnené neskôr pri akceptácii pracovnej ponuky.

Je potrebná aspoň základná znalosť anglického jazyka, tak aby ste sa vedeli v práci dohovoriť.

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom od 120 € - 200 € na mesiac na osobu v 2 izbových bytoch, kde každý zamestnanec má vlastnú izbu.

- dlhodobá práca na fínsku pracovnú zmluvu na TPP
- jednorázový príspevok na stravu po príchode do Fínska
- dobré mzdové ohodnotenie
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom - s doplatkom zamestnanca od 120 - 200 € na mesiac

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu [email protected] . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Fínska personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- zručný CNC operátor alebo programátor
- schopnosť čítať technické výkresy
- samostatnosť a zodpovednosť za zverené úlohy
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
- 2 - 3 roky praxe

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3701626  Datum zveřejnění: 23.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.