Nórsko - Automechanici - okamžité nástupy - dobré ohodnotenie

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
21 - 23 EUR/hod.200 - 215 NOK / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na osobné aj nákladné vozidlá rôznych značiek a tiež na poľnohospodársku techniku. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.

AKTUÁLNE HĽADÁME MECHANIKOV NA:
SOUTH and MID Norway
1 MAN truck mechanic
2 BMW technician very experienced electrically, and with electric cars and hybrids
3 Mercedes mechanic
4 Mercedes mechanic
5 Mercedes mechanic
6 Kia mechanic
7 Panel beater - PRIORITY - various brands, needs to sparkle and weld
8 Mercedes van mechanic/electrician - can have a personal car background but will only work with vans, a lot of lights, equipment assembly, good with electrical
9 All round mechanic for a Honda service that repairs other brands as well
10 Car painter - an experienced car painter
11 Car painter
12 Ford master technician
13 Nissan technician
14 Nissan technician
15 Scania bus mechanic
16 Opel mechanic or technician master technician is also interesting
17 Mazda mechanic or technician
18 Subaru mechanic
19 Kia mechanic or technician
20 Volvo truck technician
21 BMW technician - with courses
22 BMW master technician - highest possible level
23 Ford technician or mechanic - good with diagnostics
24 Panel beater
25 Panel beater
26 Toyota technician

NORTH Norway
27 Nissan technician or master technician
28 Mercedes mechanic
29 Isuzu, Fiat, Alfa, Suzuki good with mechanical and electrical repairs, diagnostics and error search
30 VW mechanic
31 Mercedes technician
32 Panel beater/painter
33 Hyundai, Mazda, Opel mechanic
34 Nissan mechanic or technician
35 Volvo personal cars mechanic
36 Renault mechanic

- Výborné mzdové podmienky
- Stabilné zamestnanie v atraktívnej krajine
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nórskou personálnou agentúrou, ktorá mechanikov umiestňuje v klientských autoservisoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

- Prax ako automechanik minimálne 3 roky z posledných piatich
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3721672  Datum zveřejnění: 23.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 - 23 EUR/hod.200 - 215 NOK / hod brutto