Dánsko - Elektrikár na stavby

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.15€ na hodinu netto + ubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dánskeho klienta aktuálne hľadáme elektrikárov na stavby, ide o novostavby a rekonštrukcie. Aktuálny projekt je do 40 - 50 km od mesta Kodaň.

Náplň práce :
- Pokládka káblov a konektorov,
- Inštalácia zariadení, rozvodných skríň,
- Inštalácia rozvodov,
- Hlbenie rýh pre káble v stenách,
- Vrtanie otvorov v stenách,
- Inštalácia vypínačov, zásuviek,
- Inštalácia osvetlenia, zvončekov a dverových systémov,
- Razanie káblov na určitý rozmer a spájanie dohromady ak je potrebné,
- Merania,
- Identifikácia potrieb zariadení a inštalačného materiálu a tvorba výkresov a súpisiek materiálov,
- Montáž elektrickej ovládacej a káblovej rozvodne,
- Uistenie sa, že pred spustením do prevádzky je všetko zapojené a otestované,
- Diagnostika chýb,
- Údržba

- práca na dánsku pracovnú zmluvu
- ubytovanie zabezpečené
- patričné mzdové ohodnotenie
- vyzdvihnutie na letisku v Kodani
- okamžité nástupy
- možnosť turnusovej práce

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Vaše CV na email [email protected] alebo nám volajte na 0908 63 44 71. Do predmetu mailu napíšte Dánsko - Elektrikár. V prípade, že máte aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní pošlite nám ich tiež.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax aspoň 4 - 5 rokov ako elektrikár na stavbách
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- čítanie technických výkresov
- ochota pracovať v Dánsku
- flexibilita a zodpovednosť

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3752305  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.