Mechanik - údržbár do výroby Automotive - Lozorno

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiac- ku mzde sú platené aj príplatky a prémie - upresnenie dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné informácie :
Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Mechanika na oddelenie údržby pre prácu na západnom Slovensku. Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného.

Hlavnou úlohou na tejto pozícii je:
- práca v mechanickej časti oddelenia údržby,
- vykonáva pravidelné servisné prehliadky mechanických častí strojov podľa pokynov nadriadeného a podľa plánu
- vykonáva opravy a prípadné úpravy na mechanických častiach strojov, aktívne sa podieľa na zlepšovaní pracovných postupov
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve.

- stabilná práca vo veľkej výrobnej spoločnosti
- príplatky a benefity
- okamžitý nástup

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik

Vzdelanie: SOU mechanik, zámočník
EIMS (ISO/TS 16949:2002, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007)
Ručenie za výrobok , A/D znaky
Zváranie Z-E1,Z-M1
Hydraulické systémy
VZV + viazačský kurz
Prediktívna údržba a preventívna údržba
Rýchla výmena nástrojov
TPM

Osobnostné požiadavky: tímová práca, nekonfliktnosť, vysoké pracovne nasadenie.

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3875331  Datum zveřejnění: 20.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac