Robotista - technik/Robotik v automotive výrobe Lozorno

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiac- od 1100€ / mesiac + 10% prémie - dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Robotistu (Technik-Robotik) pre prácu na západnom Slovensku. Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného – Maintenance managera.

Hlavnou úlohou na tejto pozícii a hlavné zodpovednosti sú:
- práca v časti oddelenia údržby zodpovednej za chod robotických pracovísk
- Zodpovedný za zabezpečenie chodu zariadení v zverenej oblasti podľa stanovených cieľov a nariadení nadriadených podľa organizačnej štruktúry
- Zabezpečenie servisných činností od externých firiem
- Zabezpečenie a kontrola vykonávania preventívnej a prediktívnej údržby

Náplň práce
- kontroluje vykonávanie pravidelných servisných prehliadok robotických pracovísk podľa plánu príp.podľa pokynov nadriadeného
- podieľa sa a podporuje oprávy a prípadné úpravy robotických pracovísk, aktívne sa podieľa na zlepšovaní pracovných postupov
- Spracováva analýzy poruch a návrhy na plánované opravy strojov a zariadení
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve resp. vyplývajú z podnikových potrieb.
- v prípade potreby zabezpečuje servisnú podporu z externého prostredia firmy
- sleduje a zabezpečuje dodržanie optimálnej hladiny kritických náhradných dielov v zverenej oblasti
- Podieľa sa na zlepšovaní postupov pri opravách zariadení, spolupracuje s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádza zmeny na základe vypracovaných analýz
- podieľa sa na redukcii nákladov za opravy zariadení
- Dodržiava technologické a právne predpisy a ostatné predpisy vzťahujúce sa na ním vykonávajúcu prácu .
- zodpovedá za vytváranie a udržovanie nevyhnutnej dokumentácie, zabezpečuje zaškolenie pracovníkov na správne pracovné postupy pri opravách zariadení
- povinný dodržiavať pracovnú disciplínu, zásady bezpečnosti práce, predpísané spôsoby zabezpečenia zariadení podľa LOTO inštrukcií
- zodpovedný za hospodárne využívanie svojej pracovnej doby a okamžité informovanie nadriadeného pracovníka o každej prekážke v práci za predpokladu, že túto prekážku nevie pracovník svojpomocne a efektívne odstrániť, pravidelne podáva správy o stave zverených úloh svojmu nadriadenému
- podporuje tím zákazníka v technických otázkach, rieši a objasňuje technické otázky zo strany zákazníka

5 dní dovolenky navyše
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
letný a zimný bonus
10% mesačný bonus podľa spokojnosti nadriadeného
bezplatná doprava

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik, strojár, maintenance

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
ABB RobotStudio - Základy
Fanuc (CNC) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie: SOU strojarskeho alebo elektrotechnického zamerania

Skúsenosti: Min 2 roky na podobnej pozícii, Znalosť robotiky ( programovanie, úpravy dráh, kalibrovanie, opravy, komunikácia, signály ..) , ABB (IRC5), KUKA (KRC4), MOTOMAN, FANUC, UNIVERSAL ROBOT

Osobnostné požiadavky: komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, schopnosťhľadať nové rezervy, ochota neustále sa zlepšovať

Jazyky: Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Ďalšie znalosti:
PC (MS Office), Auto CAD, znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP, skúsenosť v oblasti projektového manažmentu výhodou
EIMS (ISO/TS 16949:2002, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007)
Ručenie za výrobok , A/D znaky
Znalosť riadiacich systémov najmä Simatic S7
Orientácia vo výkresovej dokumentácii a schémach
Výhodou znalosť laserovej techniky resp. laserovej technologie (nastavenia, servisovanie, opravy..), opaľovacej technologie plastov,
Prax v údržbe strojov a zariadení výhodou
Výhodou znalosť preventívnej, prediktívnej údržby a TPM

Vítaná spôsobilosť k obsluhe manipulačnej a dopravnej techniky (VZV).
Skusenosti s pneumatickými systémami strojov (FESTO ...) výhodou.
Skúsenosti s hydraulickými systémami strojov výhodou.

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3875389  Datum zveřejnění: 20.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac