Rakúsko - Klampiar na stavby - ihneď - rakúska zmluva - povolenie pre pendlerov zabezpečené

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď po ukončení výberového konania
Od 14 EUR/hod.Mzda je 14,68 / hod brutto + nezdanené diéty 41,40€ na odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - rakúsku spoločnosť zamestnávajúcu odborníkov v stavebníctve aktuálne hľadáme viacerých pracovníkov na pozíciu klampiar. Ide o prácu na stavbách, kde vašou úlohou bude zabezpečovať klampiarske práce ako je montáž plechových komponentov, ukončení, zvodov dažďovej vody atď.

Ide o dlhodobý kontrakt na TPP s rakúskou zmluvou, kde sa pracuje cca 40 hodín týždenne + nadčasy podľa potreby zamestnávateľa.

- Zmluvu na dobu neurčitú
- Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Rakúska
- 13 a 14 plat
- 25 dní dovolenky

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám zašlite Váš životopis mailom na adresu [email protected] .Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je firma zamestnávajúca odborníkov v stavebníctve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strechár, pokrývač, klampiar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nutná predchádzajúca obchodná prax

Počet rokov praxe

3

- prax ako klampiar (ideálne aj v zahraničí)
- komunikatívna nemčina
- automobil + VP
- ochota dlhodobo pracovať v Rakúsku

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3909368  Datum zveřejnění: 6.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.