Holandsko - Železiar - Viazač železa - nástup 26.10.2020

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
26.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 13 EUR/hod.13€ netto na TPP, 17€ živnostník

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre projekt v Holandsku hľadáme viazačov železa na rôzne stavby - s dobrými skúsenosťami. Je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom, anglickom alebo holandskom jazyku preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť – aspoň u jedného zo skupiny 2 - 4 pracovníkov.

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na slovenskú zmluvu
- Ubytovanie hradené
- Mzda platená načas
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

železiar

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

železiar - viazač železa do betńových konštrukcií

Počet rokov praxe

5

- Vyučený murár, tesár, šalovač - železiar
- Nemecký, anglický, holandský jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni (aspoň u jedného z 2)
- Prax minimálne 3 roky
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3983972  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.