Vodič nákladnej dopravy - Skupina CE - Nórsko

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Od 2 800 EUR/mesiac- fixný mesačný plat + výkonnostné bonusy + diéty – spolu od 2.800 do 3.200€ netto za plne odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nórskeho klienta, rodinnú firmu podnikajúcu v medzinárodnej doprave, hľadáme vodičov na nákladné vozidlá s oprávnením CE. Náplň práce tvorí jazdenie na kamiónoch s návesom - so silom.

Pracuje sa v súlade s EU direktívou v zmysle riadenia a pracovného odpočinku.
Lokalita: Nórsko, Švédsko, Dánsko.

Klient vlastní základne v Nórsku a Švédsku. Základne sú vybavené kuchyňou, lôžkom na prespanie, sociálnymi zariadeniami, Wi-Fi, malým fitness, práčovňou atd. .

Pracuje sa zvyčajne na turnusy - 6 týždňov práca, 3 týždne voľno – pričom deň na striedanie je zvyčajne sobota. Cestovanie domov je pokryté príspevkom od zamestnávateľa. Dĺžka turnusu je predmetom dohody so zamestnávateľom.

Práca je na slovenskú pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma podnikajúca v medzinárodnej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Praktické skúsenosti v medzinárodnej kamiónovej doprave sú výhodou
- Skúsenosti so silo transportom sú výhodou, nie však podmienkou – zaškolenie každého nového zamestnanca riadi zamestnávateľ (cca 2 týždne)
- Servisné myslenie a dobré pracovné návyky

Požadovaná dokumentácia
- Platný VP skupiny CE
- Karta vodiča (elektronická)
- Licencia profesionálneho vodiča EU kód 95

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3999704  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac