Fínsko - dizajnér do nábytkárskej firmy

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
ihneď
14 EUR/hod.od uchádzačov očakávame ich predstavu o ohodnotení, ktorá sa následne konzultuje so zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najstarší fínsky výrobca nábytku, ktorý vo fínskej Sastamale pôsobí od roku 1898. Výrobky z rozmanitého sortimentu nábytku sa vyrábajú na moderných výrobných linkách v továrňach Vammala a Suodenniemi. Nábytok sa predáva v obchodoch s nábytkom a obchodných domoch s interiérovým dizajnom po celom Fínsku. Okrem toho firma dodáva nábytok pre škôlky a lode. Okrem Fínska má skupina výrobu v Estónsku a Vietname.

Teraz hľadáme produktového dizajnéra pre dizajnové oddelenie spoločnosti. Práce na dizajne produktu zahŕňajú implementáciu myšlienky do produktu s vlastným dizajnovým systémom.

Miesto práce: Fínsko, Sastamala
Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň a používaný software :
V tomto ponímaní tu dizajnér znamená osobu, ktorá robí 3D kreslenie pomocou počítača na základe prototypu nápadu dizajnéra nábytku. Sám „dizajnér“ nerobí tvorivú prácu rovnako ako návrhár nábytku, ale prenáša nápad návrhára nábytku do kreslenia pomocou počítača a v prípade potreby ho upravuje pre ďalšiu výrobu (operácie CNC obrábania).

• Autodesk Inventor - softvér na návrh 3D
• Vault - program riadenia produktu
• Drevo pre Inventor - aplikácia dizajnu nábytku

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer pre fínsku agentúru min 6 mesiacov – potom možný prestup priamo pod firmu. Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) - zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň s možnosťou množstva nadčasových hodín.

- dlhodobý kontrakt na fínsku zmluvu
- ubytovanie zabezpečené

V prípade záujmu nám prosím pošlite emailom Váš životopis v anglickom jazyku, v ktorom budú detailne rozpísané vaše predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s našim fínskym partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárstvo, strojárstvo, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
Autodesk Vault - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dizajnér

Počet rokov praxe

5

• Schopnosť pracovať samostatne
• Skúsenosti s počítačovým 3D dizajnom nábytku
• Pochopenie dreva ako materiálu
• Schopnosť vytvoriť štruktúru výrobku a byť schopný vyriešiť silové problémy nábytku
• Dobré vnímanie
• Nadšenie pre dizajn produktu a motivácia hľadať nové riešenia
• Rýchlosť, usporiadanosť a presnosť pri práci.
• Dobrá znalosť angličtiny
• Iniciatíva a usilovnosť, ako aj tolerancia tlaku a schopnosť riešiť problémy
• Záväzok k cieľom a harmonogramom

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022760  Datum zveřejnění: 19.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.