Holandsko - Stolár/Tesár – výroba prefabrikátov

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
2 700 EUR/mesiacPonúkame mzdu 600€ týždenne netto (vyplácané každý týždeň) nadčasy preplácané v prípade cestovania vlastným autom preplácané 0,19€ / km

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku aktuálne hľadáme jednotlivcov ale aj partie stolárov/tesárov do výroby foriem/prípravkov na výrobu betónových prefabrikátov.

Miesto práce: Holandsko – 7900 AP Hoogeveen
Termín nástupu: ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne + nadčasy

Pracovná náplň :
Hlavné povinnostia zodpovednosti sú:
– príprava materiálu na výrobu drevených foriem
– výroba foriem na základe technických výkresov, ktoré je potreba vedieť čítať zrkadlovo
– kontrola hotových foriem

Video z výroby si môžete pozrueť tu: https://www.youtube.com/watch?v=IFJ0WrKlQOo

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
– dlhodobá stabilná práca na holandskú zmluvu
– dobré mzdové podmienky
– ubytovanie zabezpečené a hradené firmou

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou, výučný list a prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská spoločnosť zamestnávajúca odborníkov v stavebníctve a príbuzných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárstvo alebo stavebníctvo - STOLÁR, TESÁR

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stolár, tesár, nábytkár

Počet rokov praxe

2

– Osvedčená prax v odbore minimálne 2 roky
– Znalosť technického výkresu – podmienka povinná!
– Znalosť anglického / holandského / nemeckého jazyka na konverzačnej úrovni sa bude považovať za výhodu
– Vlastná doprava bude považovaná za výhodu

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4188385  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac