Nemecko - Opatrovateľ/ka

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
89518 Heidenheim an der Brenz, Nemecko
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
2 350 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s naším nemeckým partnerom aktuálne hľadáme opatrovateľov/ky v opatrovateľských domoch pre starých a zdravotne postihnutých či nevládnych ľudí.
Pracovné úlohy a zodpovednosti:
1. Pozorovať a hlásiť zmeny stavu pacienta
2. Vykonávať jednoduché (lekárske) ošetrenia
3. Pomáhať pri rehabilitačných cvičeniach a jednoduchých procedúrach a pri spracovaní liekov
4. Pomáhať pri prijímaní jedla
5. Kúpať, ošetrovať a obliekať pacienta

trvalá pracovná zmluva
• plat 2350,eur/brutto
• zabezpečené ubytovanie
• zodpovedná a zaujímavá práca
• možnosť zlepšenia vlastnej kvalifikácie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis V NEMECKOM JAZYKU emailom na adresu [email protected], alebo nám volajte na 0948 355 540.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre personálnu agentúru zamestnávajúcu opatrovateľky/ov v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

opatrovateľ/ka

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti v starostlivosti o seniorov
• Vôľa podporovať ľudí v núdzi
• Schopnosť pochopiť myšlienky a túžby starších ľudí
• Motivovaná a uvoľnená osobnosť, ktorá si udržiava prehľad aj v hektických situáciách
• Znalosť nemeckého jazyka, minimálne úroveň B1
• Empatia a všestranná starostlivosť o pacienta
• Zručnosti s dobrým úsudkom
• flexibilita

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4388664  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 350 EUR/hod.