Švédsko – Vedúci zmeny vo výrobe batérií – letenka zabezpečená

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Skellefteå, Švédsko
Termín nástupu
ihneď
3 400 - 3 900 EUR/mesiacbonusy a odmeny - podľa schémy zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne uskutočňujeme nábor pre modernú továreň na výrobu batérií v Skellefteå a hľadáme Vedúcich zmien do všetkých častí výroby v továrni. Pripojením sa k zamestnancom firmy budete hrať dôležitú úlohu od samého začiatku pri budovaní jednej z prvých veľkých európskych tovární na batérie s cieľom vyrábať najekologickejšie lítium-iónové batérie na svete.

Pracovná náplň:
Budete úzko spolupracovať s ostatnými vedúcimi zmien, pracovníkmi údržby, kvality a životného prostredia. Budete viesť tím na vašej zmene s približne 15 – 20 zamestnancami. Dostanete šancu skutočne zapôsobiť a stať sa súčasťou formovania nášho spôsobu práce v budúcnosti. Usilovne pracujeme na vytváraní dobrého pracovného prostredia, vytváraní priestoru pre kreativitu, iniciatívy na zlepšenie a možnosť pre ľudí rásť. Naším cieľom je stať sa a najinkluzívnejším pracoviskom na svete.

Kľúčové zodpovednosti zahŕňajú, ale nie sú obmedzené len na:
- Prevezmite vedenie pri budovaní svojich tímov na zmenu podporou pri nábore, konkrétne pohovormi s kandidátmi v úzkej spolupráci s tímom náboru do výroby
- Rozvíjajte a podporte svoj tím v tom, aby sa stali skvelými v tom, čo by mali robiť tým, že ich zaradíte, zaškolíte a rozvíjate.
- Uistite sa, že váš tím má všetko, čo potrebuje, aby sa ubezpečil, že sa dodržiavajú SOP (štandardné prevádzkové postupy), WI (pracovné pokyny) a ďalšie zásady
- Uistite sa, že váš tím vie, čo má robiť, pridelením úloh, zodpovedností a očakávaní výkonu a pravidelnou kontrolou
- Navrhujte a implementujte vylepšenia (individuálne aj so svojím tímom)
- Sledujte zmenový výkon a reagujte na odchýlky
- Komunikujte a spolupracujte s ostatnými kolegami (iné zmeny, tím údržby) s cieľom zabezpečiť dobré odovzdávanie zmien a štandardizáciu
- Nahláste odchýlky ovplyvňujúce výrobu a vykonajte analýzu rizík na vyriešenie základných problémov
- Zabezpečte bezpečné podmienky pomocou funkcie Lock Out Tag Out
- Aktívne sa podieľať na práci v oblasti bezpečnosti, kvality, životného prostredia a zlepšovania procesov v súlade s postupmi a legislatívou Northvolt

- práca v modernom výrobnom prostredí
- zabezpečenie letenky do Švédska
- organizačná a finančná pomoc pri relokácii rodiny do Švédska
- dlhodobý kontrakt
- možnosť profesného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výrobný závod vo Švédsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

priemyselná výroba

Počet rokov praxe

2

- Stredoškolský diplom alebo iné príslušné vzdelanie
- Niekoľkoročné skúsenosti z výroby, kde ste úspešne pracovali s úlohami popísanými v kľúčových zodpovednostiach - čiže ako vedúci tímu alebo zmeny v priemyselnej výrobe
- Ak ste pracovali v spracovateľskom priemysle (batérie/celulóza a papier/potraviny/chemikálie/mikroelektronika/ropa a plyn/farmaceutické spracovanie alebo podobne) vrátane bezpečnostných postupov, je to výhoda
- Znalosti a skúsenosti zo štíhlej výroby (lean production)
- Dobré pochopenie dôležitosti bezpečnosti a kvality a schopnosť prinútiť ostatných pochopiť a konať podľa tejto dôležitosti
- Dobrá znalosť angličtiny písomne ​​aj ústne, základy švédčiny a iných jazykov sa považujú za plus
- Dobré komunikačné schopnosti, pretože budete úzko spolupracovať s mnohými rôznymi tímami
- Vysoká pracovná morálka, kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4564360  Datum zveřejnění: 13.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 400 EUR/mesiac