IT Project Manager (Remote)

IN Solutions, s.r.o.

Koceľova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V IN Solutions s.r.o hľadáme nového kolegu na pozíciu IT Project Manager. Sme zabehnutý menší Software House s dlhoročnými skúsenosťami z Bratislavy. Naša spoločnosť sa špecializuje na vývoj webových softvérových riešení pre rôzne odvetvia a klientov z celého sveta. Máme pestrú škálu projektov a vždy sa snažíme poskytnúť najvyššiu kvalitu pre našich zákazníkov.

Sme veľmi flexibilná a dynamická spoločnosť, kde budeš mať veľa príležitostí priamo ovplyvniť fungovanie, implementovať a testovať nové prístupy a postupy. Sme orientovaní najmä na výsledky - je len na tebe, ako si prácu nastavíš. Veľmi nám záleží na work-life balance, podporujeme prácu remote s potrebou občasných osobných stretnutí. Naša spoločnosť má veľmi priateľský a profesionálny kolektív a ponúka možnosti profesionálneho aj osobného rastu.

Zodpovednosti:
* Riadenie chodu spoločnosti a koordinácia IT projektov
* Vedenie tímu vývojárov a zabezpečenie efektívneho plnenia cieľov projektov
* Plánovanie, koordinácia a monitorovanie projektových aktivít od návrhu až po implementáciu
* Správa rozpočtu a zdrojov
* Zabezpečenie adekvátnej komunikácie s internými aj externými stakeholdermi
* Riadenie rizík a zabezpečenie kontinuity projektov

Požiadavky:
* Niekoľkoročné skúsenosti v projektovom manažmente, s dôrazom na IT projekty
* Vysokoškolské vzdelanie v oblasti managementu, business administration, informatiky alebo podobnej oblasti
* Schopnosť plánovať, koordinovať a monitorovať viacero projektov súčasne
* Skúsenosti s agilným a waterfall projektovým manažmentom
* Zabezpečenie správneho plnenia plánov projektov a včasné odhaľovanie prípadných odchýlok alebo rizík
* Vynikajúce komunikačné zručnosti
* Pokročilá znalosť slovenského a anglického jazyka
* Zodpovednosť, spoľahlivosť a proaktívnosť

Ponúkané výhody:
* Konkurencieschopná platová ponuka (od 2000 EUR)
* Flexibilný pracovný čas a remote práca (aktuálne pracujeme v 100 percentnom home office režime s občasnými osobnými stretnutiami)
* Participácia na koncoročnom zisku spoločnosti
* Príležitosti pre rast v spoločnosti - možnosť stať sa partnerom
* Dynamické pracovné prostredie s mladým a motivovaným tímom

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

4

Spoločnosť IN Solutions je skupina IT nadšencov na svetovej úrovni, ktorá sa podieľa na vývoji inovatívnych aplikácií a informačných systémov v Európe a USA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4533874  Datum zveřejnění: 8.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac