SW inženýr / tester

in-tech Engineering s.r.o.

Místo práce
Vysočany, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážeš si představit svoji kariéru v rychle se rozvíjejícím automobilovém průmyslu? Tak to jsi u nás správně!

Start Tvé kariéry

Absolventy ani ostřílené profíky u nás nehodíme do studené vody. Na začátku získáš v našem zaškolovacím programu teoretický i praktický přehled o všem potřebném pro Tvoji práci.

Tvým úkolem pak bude funkční testování řídících jednotek ECU/TCU pro převodovky:

Testcasy Tě budou provázet na každém kroku – je potřeba je otestovat nebo vytvořit dle požadavků zákazníka, provést diagnostiku, implementovat a automatizovat (SW EXAM od MicroNovy)
Čeká na Tebe také testování a diagnostika sběrnicové komunikace CAN (pomocí INCA od ETAS nebo CANoe a jiných nástrojů Vector)
Všechny testy se pak musí vyhodnotit, analyzovat jejich výsledky a zapsat do chybové dokumentace
Pro provádění a vyhodnocování testů přijde na řadu i platforma HiL
Rady a pomoc najdeš u našich zákazníků a dodavatelů, se kterými budeš komunikovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit

Na začátku se Tě ujme jeden z kolegů a vše Ti do detailů vysvětlí a ukáže tak, aby jsi vše brzy zvládal/a samostatně
Firemní kultura je pro nás důležitá a pečlivě se o ni staráme – výsledkem je sehraný tým, který si dobře rozumí
Protože jsme v ČR teprve krátce, máš jedinečnou šanci být u všeho hned od začátku
Také by se Ti mohlo líbit 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba a smlouva na dobu neurčitou od prvního okamžiku
Za práci přesčas si pak můžeš vzít náhradní volno
Můžeš se těšit na jazykové kurzy, stravenky, dobroty na pracovišti, pravidelné teambuildingy a grilování na naší skvělé terase a občas se také podíváš do německé centrály, ať už na školení nebo večírek

Informace o náboru

Jak na to

Tak co, zkusíš to? Pokud ano, pošli nám prosím svůj životopis v češtině a angličtině. Těšíme se!

Také mrkni na naše stránky jobs.in-tech.com, kde najdeš i další nabízené pozice a na Atmoskop - http://in-te.ch/pb3g, kde in-tech hodnotí samotní zaměstnanci.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme

Pro Tvůj hladký start je nutné VŠ studium jakéhokoliv IT nebo (elektro)technického oboru (ať už Bc. nebo Ing.) anebo odpovídající praxe v oblasti automatizace / testování SW v automotive
Důležitá je komunikativní znalost českého a anglického jazyka
Uvítáme alespoň mírně pokročilé znalosti téměř jakéhokoliv programovacího jazyka
Od věci by nebyla znalost databáze DOORS, programu CANoe a zkušenosti s funkčním testováním SW, ale rádi Tě vše naučíme
Důležité je pro nás Tvé nadšení pro IT a automotive, motivace a chuť se vše naučit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

U in-techu se zabýváme vývojem a testováním automobilové elektroniky a také softwaru pro industry 4.0 a kolejová vozidla. Našimi zákazníky jsou nejrůznější zahraniční i čeští automobiloví výrobci a dodavatelé. Jsme v přímém kontaktu s nejnovějšími technologiemi a pracujeme na autech budoucnosti – a to nás baví!

U nás nenajdeš dědy Vševědy s letitou praxí a zkušenostmi, ale mladé inovativní nadšence, jejichž nejsilnější stránkou je velká motivace, dobré nápady a týmový duch. A takovýchto nadšenců u nás stále přibývá – od roku 2002 už nás je přes 1000 a kromě několika německých poboček sídlíme v USA, Číně a od roku 2015 také v Česku. Pokud máš tedy chuť podílet se na růstu české pobočky, je ta pravá chvíle!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3134347  Datum zveřejnění: 26.4.2018