CNC frézar v ČR

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre nášho klienta skúsených frézarov so znalosťou systému Heidenhaim, nutná prax na fréze 5 rokov.
Je to práca v zahraničí-česká republika, zabezpečená doprava a ubytovanie.

Hľadáme zaučených CNC frézarov do výrobnej firmy v Českej republike, zabezpečená doprava a ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničný klient zaoberajúci sa strojárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

Nutná znalosť fréz a systému Heidenhaim, vycestovanie na 3-6 mesiacov do zahraničia-Česká republika.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 33 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1716385  Datum zveřejnění: 16.4.2014