Asistent/ka Prodeje - ZARA, BERSHKA, STRADIVARIUS, MASSIMO DUTTI Smíchov na zkrácený úvazek

INDITEX Česká republika, s.r.o.

Místo práce
Plzeňská, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat, stravenkový paušál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Děláš něco, co nikdo jiný nedělá?

Jsi plný/á energie, máš drive a jsi připravený/á na nové výzvy? V Inditexu jsou naše obchody naší DNA a místem, kde to všechno začíná! Právě z obchodů a od úžasných lidí, kteří s námi pracují se učíme a díky nim i rosteme. S více než 174 000 zaměstnanci na celém světe Vám poskytneme ty nejlepší příležitosti k růstu! Najdi si své místo v INDITEX.

Hledáme dynamické, tvořivé, vynalézavé, a proaktivní lidi s pozitivním přístupem, kteří dokážou dělat vícero činností najednou a chtějí pracovat v našich prodejnách BERSHKA, MASSIMO DUTTI a STRADIVARIUS.

Naše společnost vyžaduje profesionalitu, představivost, energičnost a týmového ducha. Zní to jako ty? TAK SE PŘIHLAŠ ONLINE JEŠTĚ DNES!

Hledáme pro naše prodejny BERSHKA, MASSIMO DUTTI a STRADIVARIUS
ASISTENTA/-KU PRODEJE na zkrácený úvazek 16, 20, 25 či 30hod/týdně

Základní povinnosti:

Mít základní produktové znalosti
Zákaznický servis
Dodržování firemních merchandisingových standardů
Řízení procesů zkušebních kabinek
Znalost základních standardů požadovaných ve skladu
Povědomí o základních bezpečnostních předpisech v prodejně a komunikace s manažerským týmem, vyskytne li se problém
Dodržování předpisů BOZP
Aktivní účast na schůzkách prodejny a účast na školeních
Tento popis pracovní náplně Ti má pomoci lépe porozumět Tvojí roli, avšak na všechny základní povinnosti absolvuješ školení.

Dovednosti a vlastnosti:

Silný vztah k módě / zájem o módu
Schopnost dobře se vyjadřovat a komunikovat
Schopnost pracovat nezávisle a jako člen týmu
Schopnost pracovat pod tlakem
Energičnost a nadšení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:

(Mezi)národní možnosti rozvoje
13. mzda
Stravenkový paušál
Karta Multisport
Zaměstnanecké slevy (25 %) na všechny značky INDITEX
Uniforma
Flexibilní pracovní doba
Vynikající zaměstnání u největší módní společnosti na světě!
Jsi připraven(a)?
Podej žádost co nejdříve! Těšíme se na Tvoji žádost!

Inditex je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Se všemi uchazeči se bude zacházet rovnocenně a nebudou diskriminováni na základě genderové příslušnosti, etnického původu, pohlaví, rodinného stavu, sexuální orientace, invalidity nebo věku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inditex je jednou z největších skupin distribuce módy na světě. Máme sedm obchodních formátů: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home.

V Inditexu existují firemní oddělení, která poskytují podporu různým značkám v transverzálních oblastech, pomáhají jim vždy pracovat koordinovaně a co nejoptimálnějším způsobem.

Týmová práce, zvědavost, rozmanitost, udržitelnost, tvořivost a pokora jsou pohonem našim více než 144 000 lidem, kteří tvoří skupinu Inditex.

ENG version

Inditex is one of the largest fashion distribution groups in the world. We have eight commercial brands: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home and Uterqüe.

Inditex has corporate departments that support the different brands in transversal areas, helping them to always work in the most coordinated and optimal way.

Teamwork, curiosity, diversity, sustainability, creativity and humility move the more than 144,000 individuals who make up the Inditex group.
ID: 4460403  Datum zveřejnění: 28.11.2022