Asistent/ka Prodeje - Multibrand Chodov na zkrácený úvazek

INDITEX Česká republika, s.r.o.

Místo práce
Westfield Chodov, Roztylská, Praha-Chodov, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat, stravenkový paušál

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ASISTENTA/-KU PRODEJE pro naše prodejny v OC WESTFIELD CHODOV na zkrácený úvazek 16, 20, 25 nebo 30 hodin/týdně.

Jsi plný energie, máš drive a jsi připraven na nové výzvy? Miluješ módu a nejnovější módní trendy? Najdi si svoje místo u nás v INDITEX-u.

Hledáme dynamické, tvořivé, vynalézavé a proaktivní lidi s pozitivním přístupem, ketří ovládají multitasking a chtějí pracovat v našich prodejnách v obchodním centru Nový Smíchov.

CO BYS MĚL/A MÍT?

Silný vztah k módě / zájem o módu
Schopnost dobře se vyjadřovat a komunikovat v českém jazyce
Schopnost pracovat nezávisle a jako člen týmu
Schopnost pracovat pod tlakem
Energičnost a nadšení

CO BYS MĚL/A UMĚT, ZNÁT A VĚDĚT?

Základní produktové znalosti
Zákaznický servis
Dodržování firemních merchandisingových standardů
Řízení procesů zkušebních kabinek
Znalost základních standardů požadovaných ve skladu
Povědomí o základních bezpečnostních předpisech v prodejně a komunikace s manažerským týmem, vyskytne li se problém
Dodržování předpisů BOZP
Aktivní účast na schůzkách prodejny a účast na školeních

Tento popis pracovní náplně Ti má pomoci lépe porozumět Tvojí roli, avšak na všechny základní povinnosti absolvuješ školení, na kterém Tě vše ostatní naučíme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

MY TI MŮŽEME NABÍDNOUT

(Mezi)národní možnosti rozvoje
13. mzdu
Stravenkový paušál
Kartu Multisport
Zaměstnanecké slevy (25 %) na všechny značky INDITEX
Uniformu
Flexibilní pracovní dobu
Vynikající zaměstnání u největší módní společnosti na světě!

JSI TO PRÁVĚ TY KOHO HLEDÁME?

Neváhej a podej žádost co nejdříve!

Těšíme se na Tvoji žádost!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inditex je jednou z největších skupin distribuce módy na světě. Máme sedm obchodních formátů: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home.

V Inditexu existují firemní oddělení, která poskytují podporu různým značkám v transverzálních oblastech, pomáhají jim vždy pracovat koordinovaně a co nejoptimálnějším způsobem.

Týmová práce, zvědavost, rozmanitost, udržitelnost, tvořivost a pokora jsou pohonem našim více než 144 000 lidem, kteří tvoří skupinu Inditex.

ENG version

Inditex is one of the largest fashion distribution groups in the world. We have eight commercial brands: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home and Uterqüe.

Inditex has corporate departments that support the different brands in transversal areas, helping them to always work in the most coordinated and optimal way.

Teamwork, curiosity, diversity, sustainability, creativity and humility move the more than 144,000 individuals who make up the Inditex group.

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Žabenská
Tel.: +420607030180
E-mail: poslat životopis
ID: 4471723  Datum zveřejnění: 23.11.2022