Ferda Mravenec na HPP (Programátor) 25000-40000 Kč

INDIVIDUAL BIKE s.r.o.

Jirkovská ev.č.52 /za halou PRO DOOR/, 43111 Otvice, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Jsme menší firma zabývající se výrobou a prodejem jízdních kol, jakožto i velkoobchodním prodejem komponentů pro jízdní kola.

Hlednáme nového kolegu na HPP se znalostí angličtiny slovem i písmem, kterou využije při obchodní komunikaci s našimi zahraničními zákazníky.

Jeho další náplní bude údržba, správa a vývoj našich eshopů, proto by jsme uvítali znalost php, linuxu, javy.

Jak jsme již podotkli, vyrábíme jízdní kola a to včetně designu. Našim zákazníkům nabízíme možnost vlastního designu, proto by náš nový kolega měl zvládnout drobné grafické práce, práci s plotrem, samozřejmě to nemusí být hned, důležitá je chuť učit se novým věcem.

A pokud by ještě k tomu uměl třeba připojit a nainstalovat síťovou tiskárnu a podobné kousky, jako třeba focení hotových kol a zpracování obrázků pro náš katalog a web, máme vyhráno!!!

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

PS: Nástup je možný ihned, ale není podmínkou!!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování vůči klientům, ochota dalšího vzdělávání v oboru, dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba a velkoobchodní prodej jízdních kol a komponentů
ID: 3237328  Datum zveřejnění: 9.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000