Servisní technik

INDUS, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U hostivařského nádraží 556, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií (74220)

Pracoviště a kontakty

Firma:INDUS, spol. s r.o., IČ 45787492
Pracoviště:U hostivařského nádraží 556/12, Hostivař, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
- Pracovník pro servis bezpečnostních, kamerových, docházkových apod. systémů určených především k ochraně majetku a osob. Vhodné pro region jižní, střední nebo severní Čechy.

Požadujeme:
- Úplné SŠ vzdělání (elektro) technického směru – výhodou praxe v oboru min. 2 roky
- Znalost AJ výhodou
- Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, časová flexibilita
- Ochota neustále se učit novým věcem
- Vyhlášku 50/78 Sb. minimálně §6
- Orientaci v návrhu bezpečnostních, kamerových, docházkových apod. systémů
- Odolnost vůči stresu
- Trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Práci v dobrém kolektivu
- Možnost dalšího vzdělání
- Zaměstnanecké výhody (služební automobil, stravenky, notebook, smartphone)
- Možnost profesního růstu spojená s růstem finančního ohodnocení
- NÁSTUP IHNED

Datum nástupu: Ihned

Místo pracoviště: Praha, Střední Čechy, Severní Čechy

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Pokud Vás tato pozice zaujala a domníváte se, že splňujete požadované předpoklady, zašlete Váš strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11482400706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou