Montér/Elektromontér

INDUSTRIAL ASSEMBLY WORKS, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 15€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie montážnych alebo elektromontážnych prác podľa výkresovej dokumentácie a pokynov vedúceho projektu/stavby.
Spolupráca so zahraničnými partnermi, prevažne sa pracuje v slovensky hovoriacich tímoch. Práca na turnusy, podľa požiadaviek zákazníkov.

CESTOVNÉ a UBYTOVACIE NÁKLADY komplet hradené firmou.
Možnosť ZÁLOHY po prvom odpracovanom týždni.
Maximálna podpora zo strany firmy 24/7/365.
***ŽIADNA AGENTÚRA A POPLATKY***

Informácie o výberovom konaní

dobrá práca v stabilnej firme, radi zaškolíme..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické,stavebné

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Flexibilita a ochota cestovať.
Odolnosť voči stresu.
Zodpovedný prístup k práci.
Lojálnosť voči firme.

Slovenská firma celosvetovo špecializujúca sa ako subdodávateľ montážnych a elektromontážnych prác v automobilovom, strojárskom, hutníckom a energetickom priemysle, vodných stavbách a logistických centrách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3577504  Datum zveřejnění: 14.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12 - 15€/hodina