Ošetrovateľ koní, spravca usadlosti

Industrial Works s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
03.10.2018
1200 EUR plus osobné ohodnotenie podľa skúsenosti (+ 13. a 14. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša usadlosť, sídliaca v prekrásnej rakúskej oblasti Wiener Wald (cca 35 km na západ od Viedne), sa stará o menšie stádo koní. Hľadáme kolegu, ktorý má záujem o práci s koňmi a o správu priľahlej usadlosti.

Hlavná náplň práce:
- Starostlivosť o kone.
- Kŕmenie, dohľad nad zásobami krmív a ich uskladnením.
- Celková starostlivosť o kone z hľadiska zdravotného stavu.
- Hlásenie prípadných zdravotných problémov hlavnému veterinárovi.
- Správa budovy.
- Udržiavanie stajne, priliehajúcich priestorov a pozemku v čistote.
- Správa usadlosti, úprava okolia.
Privítame skúsenosti s cvičením jazdeckých koní, tak ako aj poľnohospodársku, stavbársku a tesársku zručnosť.

Ubytovanie – služobný byt o výmere 45 m2 – novostavba 2017, služobný mobil a počítač, služobné auto, kvalitná starostlivosť o zamestnancov, jazykový kurz nemčiny. V prípade záujmu možnosť zamestnať aj partnera.

V prípade Vášho záujmu, prosíme kontaktujte nás priamo na tel. číslo +43-699-18-15-85-18 alebo prosíme zaslať životopis na [email protected]
Všetkým uchádzačom odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz B, C nie je podmienkou, ale je vítaný.
Osobnostné predpoklady:
Šikovnosť.
Pozitívny prístup k zvieratám.
Chuť pracovať.
Ochota fyzicky pracovať.
Znalosť pravidelnej starostlivosti o kona.
Schopnosť dobre jazdiť na koni vítaná.

Rodinná firma prioritne pôsobiaca v lesníctve a farmárstve. Usadlosť ukrytá v prekrásnej rakúskej oblasti Wiener Wald (cca 35 km na západ od Viedne), tím ľudí, ktorí milujú prírodu, menšie stádo koní, les, zvieratá.
ID: 3496557  Datum zveřejnění: 20.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 EUR plus osobné ohodnotenie podľa skúsenosti (+ 13. a 14. plat)