Výzkumný pracovník/ice - analytik/čka

INESAN, s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned / dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

podílet se na sekundárním výzkumu, pomáhat se zpracováním výsledků;
provádět rešerše literatury, shromažďovat, zaznamenávat, analyzovat a vyhodnocovat fakta a informace;
připravovat zprávy a prezentace o jednotlivých projektech, publikovat výsledky vlastní činnosti v českých i zahraničních odborných časopisech, sestavovat podklady pro další využití v aplikované nebo teoretické výzkumné práci;
projednávat nabyté poznatky s ostatními pracovníky a vyhodnocovat platnost závěrů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

pracovní smlouvu na 0,5 úvazek s možností postupného zvyšování
metodické vedení
možnost dalšího rozvoje a kvalifikačního růstu
zapojení do zajímavých a smysluplných projektů
účast na vzdělávacích aktivitách
práci v příjemném prostředí
možnost home office
5 týdnů dovolené
3 sick days

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete CV a motivační dopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie, společenské vědy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

znalost Microsoft Office - Pokročilý
znalost statisticých SW - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

sociálně-zdravotní oblast, ekonomická studia, regionální rozvoj

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
výborné komunikační schopnosti, pečlivost, organizační schopnosti, iniciativní přístup, ochota učit se novým věcem
samostatnost a spolehlivost i schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme první v Česku založená výzkumná organizace v oboru společenských věd, která provádí základní a aplikovaný výzkum a experimentální vývoj.

Zaměřujeme se na výzkum:
senzitivních témat,
sociálních témat,
zdravotních témat,
témat životního prostředí
a na realizaci smluvního výzkumu (realizace evaluace projektů/programů, zpracovávání sociálních analýz).

Své výsledky šíříme prostřednictvím výuky, publikací nebo transferu znalostí, kam zpětně investujeme veškerý zisk.

Snažíme se o překonávání bariér obvyklých pro praxi ve společenskovědním výzkumu a vytváření multioborových týmů obohacujících výzkum v konkrétních společenskovědních oblastech. Využíváme k tomu moderní výzkumné a evaluační metody.

„Kvalitní metodologie výzkumu a evaluační myšlení je klíčem k úspěšným projektům.“

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4114014  Datum zveřejnění: 30.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc