Reagujte bez životopisu

Projektový manažer junior

Infer s.r.o.

Místo práce
Chotíkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za vedeni a koordinaci projektu od kalkulace a začátku výroby do předání zákazníkovi
• Kontrola časového harmonogramu projektu
• Komunikace se zákazníkem, zahraničními a tuzemskými dodavateli
• Tvorba kalkulací na základě specifikací zákazníka a podpory nákupního oddělení, konstrukce
• Vedení projektové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• zkušeností s malými i velkými projekty
• odpovídající platové ohodnocení
• moderní pracovní prostředí
• možnosti kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání technického směru
• Znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
• Zkušenosti ve strojírenské oblasti výhodou
• Znalost výkresové dokumentace
• Flexibilitu
• Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Infer s.r.o. je česká společnost zabývající se kompletací potrubních celků, svařováním a obráběním. Její sídlo se nachází na severu Plzně, v průmyslové oblasti na okraji obce Chotíkov.

Č.p. 451
330 17 Chotíkov

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4051901  Datum zveřejnění: 24.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc