Recepční – obsluha wellness a sportovního centra

INFINIT s.r.o.

Místo práce
Malletova 2350/6, Praha 9-Libeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
110,-Kč - 140,-Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
* S úsměvem vítat a odbavovat příchozí zákazníky
* Komunikovat s nimi a novým klientům představovat, jak to v našem wellness chodí
* Zajišťovat obsluhu a za barem připravovat občerstvení a nápoje z naší nabídky
* Udržovat wellness stále čisté a upravené
* Zkrátka se starat o návštěvníky i wellness jako o vlastní

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TI NABÍDNEME?
* Dlouhodobou spolupráci
* Krásné a příjemné prostředí pro práci i relaxaci
* Stálý job i fajnovou brigádu
* Jsme zvyklí pracovat se studenty, rozpis směn tak dokážeme přizpůsobit Tvému studiu
* Finanční ohodnocení od 110 Kč/hod., s příplatky za víkendy a svátky samozřejmě počítáme!
* Možnost užít si saun i masáží ve svém volném čase v rámci zaměstnaneckých benefitů
* Zaměstnanecké ceny za občerstvení nejen v průběhu směny
* Všechno co potřebuješ k práci Tě rádi naučíme na zábavných kurzech a školeních
* Pokud budeš šikovná/ý a budeš mít chuť, rádi Tě posuneme na další pozice
* Nastoupit můžeš ihned

Informace o náboru

Zaujala Tě naše nabídka? Pokud chceš být součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis.
Více se o nás dozvíš na www.infinit.cz nebo na www.saunovysvet.cz.
Těšíme se na Tvou odpověď a případnou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
* Do práce budeš chodit 2-3x týdně + každý druhý víkend tak, jak se domluvíme
* Mají nás v oblibě i cizinci, rádi bychom tak abys měl/a alespoň základní znalost angličtiny
* Ne všichni to u nás znají, je tedy důležité mít chuť se lidem věnovat a nebát se s nimi popovídat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Práce která zahřeje - kdo jsme?
Jsme mladá česká firma provozující síť relaxačních center v Praze a Brně. Naše pobočky svým zákazníkům poskytují širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Naším cílem a zároveň i odměnou jsou spokojení a odpočatí klienti, kteří se k nám rádi vrací. Hledáme tak někoho usměvavého a přátelského, kdo má rád lidi, dokáže poradit a svým pozitivním přístupem přispět k tomu, aby se u nás klient cítil dobře.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3474672  Datum zveřejnění: 21.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110,-Kč - 140,-Kč/hod