Reagujte bez životopisu

Elektrikár Berlin

InfinityProGroup s. r. o.

Miesto práce
Berlín, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
23 - 24 EUR/hod.Sadzba podľa skúseností a jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektro-montážna firma InfinityProGroup s.r.o. so sídlom v Starej Ľubovni hľadá do svojho tímu šikovných a spoľahlivých elektrikárov na prácu do Nemecka.
Pracuješ ako elektrikár a hľadáš si prácu v zahraničí? Si na správnom mieste. Hľadáme dvojčlene ale aj viac člene partie elektrikárov, pracujúce ako SZČO.

Miesto výkonu práce:
Berlin, Nemecko (Kancelárie)

Náplň práce:
-ťahanie kabeláže pre kancelárie, kuchyne, WC
-protipožiarny systém (RWA)
-práca s PVC trubkami
-zapájanie dátových skríň (EDV)
-zapájanie zásuviek, vypínačov, senzorov, svetiel, konektorov RJ45
-zapájanie NSHV
-zapájanie elektrických zariadení
-zapájanie rozvodných skríň v kanceláriách
-čítanie elektroinštalačného plánu
-elektroinštalačne práce podľa pokynov

Hľadáme partiu 3/4-Elektrikárov (SZČO) jeden z partie nemčina na pracovnej úrovni + každý deň vypracovať Aufmass. Po osobnom stretnutí presne vysvetlime ako sa to robí.
Robí sa: 55h/týždeň
Cena prace: 23€-24€ (sadzba podľa skúseností a jazykových znalostí)
Nastúp: podľa dohody
Ubytovanie zabezpečené. (Cena 18€/Noc-3km od stavby)
Fakturácia 1x mesiac, splatnosť je 21 dní.
Benefit firmy pracovný odev s firemným logom.

Pre viac informácií nás kedykoľvek kontaktujte na:
Telefón: +421904018999 / +421902569537
E-mail: [email protected]

Ponuka práce, ktorá sa neodmieta.
Prečo?
Pretože ponúkame do 7 dní vysoko platenú a stabilnú prácu v Nemecku!

-včasné vyplácanie mzdy​
-turnusy podľa dohody​​​
-nástup možný takmer každý víkend
​-stabilná a dlhodobá práca

​Naberáme len určitý počet nových pracovníkov, počet miest je obmedzený preto nás neváhajte kontaktovať.​​
Získajte nie len prácu, ale aj zážitky a nadviažte dlohodobé vzťahy s dobrými ľudmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Montážna spoločnosť
ID: 4593912  Datum zveřejnění: 4.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 EUR/hod.