17 000 - 23 000 CZK

Manažer/ka internetového obchodu

INFOOD a.s.

Místo práce
Mutěnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
srpen 2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o zákazníka od přijaté objednávky až po zajištění její expedice a vyřízení zákaznických dotazů nebo reklamací
Práce se skladovým a účetním systémem, evidování objednávek
Podpora pro další oddělení firmy, především to účetní
Koordinace dalších pracovníků

Informace o mzde

možnost prémií, stravenek a dalších firemních benefitů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí rychle se rozvíjející společnosti
Práci, za kterou vidíte výsledky
Profesní růst
Zajímavé finanční ohodnocení, HPP, stravenky a další firemní benefity

Informace o náboru

Ozvat se nám můžete na e-mail [email protected], připojte prosím své CV a krátký motivační dopis.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

19.7.2019 (zbývá ještě 1 den)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

marketing, administrativa

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte prozákaznický přístup a spokojenost zákazníka je pro Vás na prvním místě
Máte aktivní zájem o zdravý životní styl a všeobecný přehled o aktuálních trendech v tomto odvětví
Zájem o další vzdělávání v oblasti marketingu a administrativy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

INFOOD a.s. je mladou dynamickou společností, která vznikla za jediným účelem, a to nabídnout svým zákazníkům nejkvalitnější produkty z ryze přírodních surovin. Naše dlouholeté zkušenosti v potravinářských oborech a obchodu přenášíme do naší vize. A tou je výroba zdraví prospěšných potravin v té nejčistší a nezměněné formě z prémiových bio raw superfoods.

Adresa společnosti

INFOOD a.s.
Hodonínská 1287
69611 Mutěnice
ID: 3712665   Datum zveřejnění: 9.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   možnost prémií, stravenek a dalších firemních benefitů