Obchodní referent/ka

Ing. Ivana Jalůvková Stolarská

Místo práce
Holešovice, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je v Evropě a Severní Americe vedoucím specializovaným
zásilkovým obchodníkem B2B v oblasti produktů technického charakteru / manipulační techniky, vybavení skladu a dílenského provozu, kancelářského nábytku, sociálního zázemí firem, ekologického hospodářství / hledáme vhodného kandidáta do oddělení zákaznického servisu na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT

Náplň práce:
- péče o stávající klientelu společnosti
- zpracování objednávek zákazníků
- na základě poptávek vypracování konkrétních nabídek
- komplexní řešení jednotlivých obchodních případů
- řešení případných reklamací
- komunikace s kolegy a dodavateli v zahraničí

Profil kandidáta:
- SŠ s maturitou, technické zaměření výhodou
- organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost
- iniciativa, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost
- obchodní orientace
- německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
- zázemí stabilní a silné zahraniční společnosti
- prostředí rodinné firmy, přátelskou atmosféru, sympatický kolektiv

Hledáte práci v dlouhodobě fungující a etablované společnosti, která je obchodním
zastoupením mezinárodní firmy?

Vyhovuje Vám práce v menším a stabilním kolektivu?

Chcete využívat aktivně němčinu, nebo angličtinu?

Jste týmový hráč a dotahujete věci do konce?

Jestliže jste odpověděli na tyto otázky ano, jste přesně tím koho hledáme.
Garantujeme Vám rychlé a vstřícné jednání a těšíme se na viděnou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Zharaniční společnost, která je specializovaným zásilkovým obchodníkem B2B v oblasti produktů technického charakteru / manipulační techniky, vybavení skladu a dílenského provozu, kancelářského nábytku, sociálního zázemí firem a ekologického hospodářství .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura zabývající se vyhledávání managerských a speciálních pozic hlavně pro zahraniční výrobní a obchodní společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3608783  Datum zveřejnění: 26.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000