Servisní technik tiskáren karet FARGO/HID Global - specialista - Praha 4

Ing. Karel PIŠTĚK, CSc.

Místo práce
Hodkovická 65/8, Praha 12, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• servisní práce na tiskárnách karet světoznámého výrobce a inovátora FARGO/HID GLOBAL a tiskáren etiket PRIMERA, implementace, instalace, záruční a pozáruční opravy a zprovoznění nových zařízení, seznámení se vždy s novými produkty
• jednání s tuzemskými odběrateli/zákazníky, řešení reklamací
• komunikace s technickým supportem výše uvedeného dodavatele
• účast na technických školeních výrobce tiskáren a zaškolení kvalifikovanou osobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v příjemném prostředí
• přátelský kolektiv
• odpovídající platové ohodnocení
• zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenky, pohyblivá pracovní doba, školení i jazykové kurzy

Informace o náboru

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou adresu [email protected]
Nebo volejte: viz kontakty na www.sovte.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• technické vzdělání (SŠ/VŠ)
• technické schopnosti a dovednosti
• základní znalosti Windows
• vítána základní znalost grafických programů jako Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a CorelDRAW
• komunikativní znalost AJ písemně
• schopnost prezentace, příjemného a profesionálního vystupování
• aktivně řidičský průkaz skupiny B
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní společnost SOVTE - zabývající se prodejem špičkové technologie tiskáren karet, etiket a CD/DVD/BR médií, dále čipových karet a čteček, systémů pro personalizaci, provádí služby v těchto oblastech a dodává integrované systémy pro výdej čipových karet, bezpečný logický přístup, vstupní systémy.

Společnost SOVTE je autorizovaným distributorem v oblastech dodávek tiskových technologií: FARGO–HID GLOBAL, PRIMERA Technology/DTM Print GmbH.
ID: 4216834  Datum zveřejnění: 21.9.2022