Pečovatel/ka s osobním přístupem

Peopledrive

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20000 + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Klientům budete pomáhat s hlavním jídlem i svačinami, budete hlídat jejich pitný režim a pomáhat jim s ranní, denní i večerní hygienou a polohováním na lůžku. S klienty je potřeba si také občas popovídat a vyslechnout jejich přání.
- Pracuje se na ve 12ti hodinových směnách, vždy od 7:00 do 19:00 nebo od 19:00 do 7:00. Své směny můžete plánovat vždy dopředu, takže budete vždy vědět, jak si rozplánovat své volné dny. Noční směny tvoří zhruba 1/3 celých pracovních směn. Úprava délky směn je v nejnutnějším případě možná dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nadstandartní platové ohodnocení
- Příspěvkem na dopravu (a to i v případě, že využijete svozu do práce)
- 5ti týdny dovolené – víme, že to není vždy lehká práce, takže chceme, abyste měli možnost dostatečného odpočinku a relaxace
- 13. plat rozdělený na dvě poloviny (tak, abyste měli bonus před Vánoci a před letními dovolenými)
- Přátelským kolektivem, který si na nic nehraje (Ředitele domova můžete klidně potkat mezi klienty nebo na kávě s personálem)
- Nové prostory a pomůcky, které vám ulehčí vaši práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

ro Domov seniorů kousek u Prahy hledáme šikovného/šikovnou PEČOVATELE/PEČOVATELKU. Dokážete se vcítit do druhých lidí? Berete svou práci jako poslání a toužíte pracovat v příjemném prostředí s moderním zázemím? Nechcete být jen Pečovatel/ka, ale zároveň i parťák/parťačka, který dokáže zpříjemnit lidem jejich stáří? Pak právě VÁS náš klient potřebuje!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví, Sociální práce

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatie, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3428303  Datum zveřejnění: 22.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 + odměny