Senior obchodník pro SME klientelu

Peopledrive

Místo práce
Praha 1, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní oslovování klientů z oblasti SME, budování a správa vlastního portfolia
- Sledování trendů na trhu a konkurence
- Spolupráce se správci úvěrového portfolia směřující k úspěšnému uzavření obchodního případu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní pozici s různorodou pracovní náplní, v menším a velmi přátelském týmu
- Možnost nastavit míru angažovanosti v každém obchodním případě od získání prvotního obchodního kontaktu až po zpracování a nastavení podmínek spolupráce
- Velmi dobré a motivující finanční ohodnocení rozdělené na zajímavou fixní část a ještě zajímavější variabilní složku, odvíjející se od úspěšně uzavřených obchodních případů
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost vzdělávání a rozvoje
- Pracoviště v centru Prahy v příjemném a reprezentativním prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho významného klienta, který působí na finančních trzích, hledáme nové kolegy/ně na pozici Senior obchodník se zaměřením na klientelu od SME až po velké korporace, s místem výkonu práce v centru Prahy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomie, finance, bankovnictví

Řidičský průkaz

A

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dynamická a komunikativní osobnost s proaktivním přístupem
- Velmi dobré obchodní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3460203  Datum zveřejnění: 31.7.2018