Osobní bankéř

Ing. Lucie Chudobová

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi hlavními úkoly bude:
• Poskytovat vysoce kvalitní prodejně poradenské služby klientům s cílem nabízet a prodávat produkty společnosti a zabezpečit maximální spokojenost klientů;
• starat se o svěřené portfolio klientů o velikosti 800–1000 klientů;
• vykonávat aktivní vyhledávací, akviziční činnost, vč. nezbytných marketingových aktivit s cílem rozšířit portfolio klientů;
• uzavírat smlouvy v rámci stanovených standardů s cílem zabezpečit veškeré smluvní náležitosti;
• interně komunikovat s pracovníky back office a ostatními poradci, či manažerem při řešení nestandardních situací a při předávání složitějších produktů, případně s odbornými útvary na centrále a za účelem reportingu;
• školit zaměstnance společnosti v rámci své profesní působnosti, odbornosti a specializace;
• samostatně provádět komplexní pokladní transakce na přepážce – hotovostní transakce v tuzemské i cizí měně atd.
• řídit zpracování pokladní uzávěrky a požadovaných výstupů.

Pošlete nám svůj životopis, pokud máte:
• VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
• Stačí 1 rok praxe v bankovnictví
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel, Word)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost akvizičních a prodejních technik

Informace o mzde

35000-50000

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za svou práci dostanete:
• Velmi dobré mzdové ohodnocení – fix + bonusový systém
• Možnost kariérního růstu
• Podílení se na ojedinělém projektu
• Benefity jako příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, školení, příspěvek na sport, příspěvek na jazykové vzdělávání, zdravotní volno, mobilní telefon atp.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Naším je klientem je společnost působící v oblasti bankovnictví a na devizových trzích, a to v České republice a dalších zemích Evropy. Společnost se řadí spíše mezi menší finanční instituce a může tedy nabídnout přátelskou rodinnou atmosféru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Ing. Lucie Chudobová - Peopledrive
Oblouková 425
273 64 Doksy
ID: 3516705   Datum zveřejnění: 15.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000-50000