Osobní bankéř

Peopledrive

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000-50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi hlavními úkoly bude:
• Poskytovat vysoce kvalitní prodejně poradenské služby klientům s cílem nabízet a prodávat produkty společnosti a zabezpečit maximální spokojenost klientů;
• starat se o svěřené portfolio klientů o velikosti 800–1000 klientů;
• vykonávat aktivní vyhledávací, akviziční činnost, vč. nezbytných marketingových aktivit s cílem rozšířit portfolio klientů;
• uzavírat smlouvy v rámci stanovených standardů s cílem zabezpečit veškeré smluvní náležitosti;
• interně komunikovat s pracovníky back office a ostatními poradci, či manažerem při řešení nestandardních situací a při předávání složitějších produktů, případně s odbornými útvary na centrále a za účelem reportingu;
• školit zaměstnance společnosti v rámci své profesní působnosti, odbornosti a specializace;
• samostatně provádět komplexní pokladní transakce na přepážce – hotovostní transakce v tuzemské i cizí měně atd.
• řídit zpracování pokladní uzávěrky a požadovaných výstupů.

Pošlete nám svůj životopis, pokud máte:
• VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
• Stačí 1 rok praxe v bankovnictví
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel, Word)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost akvizičních a prodejních technik

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za svou práci dostanete:
• Velmi dobré mzdové ohodnocení – fix + bonusový systém
• Možnost kariérního růstu
• Podílení se na ojedinělém projektu
• Benefity jako příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, školení, příspěvek na sport, příspěvek na jazykové vzdělávání, zdravotní volno, mobilní telefon atp.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Naším je klientem je společnost působící v oblasti bankovnictví a na devizových trzích, a to v České republice a dalších zemích Evropy. Společnost se řadí spíše mezi menší finanční instituce a může tedy nabídnout přátelskou rodinnou atmosféru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3516705  Datum zveřejnění: 15.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000-50000