Stavbyvedoucí

Peopledrive

Místo práce
Karlovarský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na jakou práci se můžete těšit?
• přímé řízení a organizace stavebních činností
• kontrola materiálů a prací subdodavatelů
• vyjednávání podmínek spolupráce se subdodavateli
• zajištění stavebních materiálů a logistiky
• evidence dokladů (dodací listy, faktury, účetní doklady)
• vedení stavebního deníku
• kontrola nákladů stavby
• rozdělení práce a dohled nad dodržováním BOZPO a PO
• nastavení a zodpovědnost za technologické postupy stavby
• kontrola kvality a produktivity práce

Co od Vás očekáváme?
• komplexní znalosti pozemního stavitelství
• SŠ vzdělání stavebního zaměření
• stavební znalosti zasíťování pozemků výhodou
• znalost stavebního zákona výhodou
• organizační a komunikační schopnosti
• spolehlivost a zodpovědnost
• rozhodnost a orientaci na cíl
• uživatelská znalost práce na PC, MS Excel výhodou
• ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám naopak nabízí zaměstnavatel?
• flexibilní pracovní dobu
• zázemí stabilní společnosti
• výkonnostní odměny
• možnost růstu platového ohodnocení v případě prokázání komplexních schopností
• spolupráci na IČO případně HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se revitalizací výrobních společností a výstavbou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3719439  Datum zveřejnění: 18.7.2019