Seřizovač strojů na výrobu dopisních obálek

Peopledrive

Místo práce
Hořovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, německou společnost vyrábějící luxusní papírenské zboží, obsazujeme pozici Seřizovače strojů na výrobu dopisních obálek.
Vaší hlavní pracovní náplní na této pozici bude seřizování a obsluha strojů na výrobu dopisních obálek. Dle výrobní dokumentace a specifikace zakázek si připravíte stroj (včetně seřízení a kompletního nastavení, přípravy lepidla apod.), následně na něm zakázku zpracujete, tzn. odeberete obálky, vizuálně zkontrolujete jejich kvalitu a zabalíte.
V rámci provozu oddělení je možný i režim práce, kdy budete odpovídat za nastavení a plynulý chod 2 strojů, přičemž obálky bude kontrolovat a balit jiný zaměstnanec.

Co je pro výkon této práce zapotřebí:
- být technicky zdatný (ideálně mít již praxi se seřizováním strojů, nebo vyučení v podobném oboru např. automechanik, opravář strojů apod.)
- být manuálně zručný s pečlivým přístupem k práci
- ochota pracovat ve 2směnném pracovním režimu (6:00 – 14:15 a 14:15 – 22:30)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co dále nabízíme:
- rozvržení pracovních směn ve standardním režimu pondělí - pátek
- nástupní mzdu 25.000 Kč hrubého + odměny až 5.000; po zaškolení možnost růstu
- příspěvek za odpolední směny ve výši 10Kč/hod
- příplatky za přesčasovou práci a práci o víkendech či státních svátcích
- příspěvek na údržbu ošacení
- firemní výrobky za výrazně zvýhodněné ceny
- bonus za doporučení nového zaměstnance až 4.500Kč s postupným vyplácením
- příjemné prostředí rodinné firmy
- lokalita firmy v komerčním centru Hořovic, v bezprostřední blízkosti vlakových a autobusových spojů
- parkování pro zaměstnance přímo v areálu firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Naším klientem je menší výrobní závod, zaměřující se na produkci luxusních papírenských výrobků, jako jsou obálky, šanony, dárkové krabičky a podobně.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů a komunikace, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve významných společnostech jako je Citibank, Coca-Cola či Ahold víme, jakým způsobem kvalitně a účelně služby personálního poradenství poskytovat.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3787666  Datum zveřejnění: 15.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc