Reagujte bez životopisu

Elektromontér/-ka

Ing. Martina Jiříková

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
• Základní mzda dle předchozí praxe • Měsíční podíl na zisku z realizovaných zakázek • Vánoční bonus - 13. mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pracovní doba obvykle v letním čase 6:00 – 14:30 hod a v zimním čase 7:00 - 15:30 hod, ale občas děláme i přesčasy, hlavně při odstávkách či výjezdech po ČR
• Práce na venkovním vedení VN do 35 kV, kabelovém vedení NN, výstavba trafostanic, veřejné osvětlení
• Při služebních cestách zajišťujeme zaměstnancům kvalitní ubytování (ne ubytovny)
• Pracovní oblečení u nás dostanete včetně pracích prostředků

Místo práce: 80% okres Příbram nebo Středočeský kraj
20% celá ČR (celotýdenní cesty jsou jen výjimkou, obvykle 2 dny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzda dle předchozí praxe
• Měsíční podíl na zisku z realizovaných zakázek
• Vánoční bonus - 13. mzda
• 5 týdnů dovolené
• Příplatek za víkend 80%
• Penzijní připojištění - po zkušební době příspěvek 600 Kč měsíčně
• Služební mobilní telefon i k soukromým účelům
• Možnost bezplatné dopravy do zaměstnání služebním voze
• Vzdělávání a zvyšování kvalifikace
• Firemní akce – např. motokáry, prase, atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

KRYLL elektro, jsme ryze česká rodinná firma s 23 zaměstnanci a neustále rosteme. Naše firma byla založena před bezmála 30 lety. Jsme specialisté na elektromontáže VN/NN, kompletní dodávky trafostanic a technologií, projektování elektrických zařízení a zemní práce s tím spojené.
Díky naší spolehlivosti a poctivému přístupu jsme si získali pevné místo na trhu. Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce, mezi naše obchodní partnery patří mimo jiné společnosti jako je ZAT a.s., Goldbeck, HSF, Ministerstvo obrany ČR a další.
Dobré jméno naší firmy nám umožnilo podepsat několik rámcových smluv, které firmě zajišťují zakázky na mnoho let dopředu a díky tomu jsme schopni našim zaměstnancům poskytnout jistotu zaměstnání a opory i v nelehkých dobách ekonomického propadu.
S našimi zaměstnanci tvoříme jeden tým, snažíme se jim naslouchat a reagovat na jejich podněty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

mechanik silnoproudých zařízení, elektromontér, elektromechanik,

Praxe na pozici/v oblasti

silnoproud

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost samostatné práce (zaučíme, pracujeme ve skupinách 2-3 lidí v jedné partě)
• Časová flexibilita
• Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

outsourcing personalistiky, personální poradenství
ID: 3922359  Datum zveřejnění: 10.6.2020