Obchodní manažer/ka s AJ a technickým zaměřením

Ing. Martina Jiříková

Místo práce
Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
15.3.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní mzda, provize dle výkonu, roční prémie, příspěvky na dovolenou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Získání zakázky a její zpracování (kontrola objednávky, dodávky, funkčnosti dodávky, zabezpečení instalace u zákazníka)
Práce s klienty ČR/SR a dodavateli v EU
Péče o stávající zákazníky a hledání dalšího potenciálu prodeje
Zpracování došlých poptávek
Výkaz činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Individuální přístup k zaměstnancům na 1. místě
Odpovídající ohodnocení
Provize dle výkonu
Roční prémie
Příspěvky na dovolenou
Práci v perspektivním a prosperujícím oboru
Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
Příjemné neformální prostředí ve firmě
Příspěvek na obědy
4 týdny dovolené + 5 dní Sick days
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1 000 Kč
Služební vůz a karta na PHM, notebook, mobilní telefon
Odborné vzdělávání (i v zahraničí)
Firemní akce - lyžování, vinné sklepy na Moravě, Oslava života

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

KALEP s.r.o. – profesionál v průmyslovém lepení

KALEP s.r.o. rodinná firma s dlouhodobým působením v oblasti průmyslového lepení. Mají rádi výzvy a tam, kde jiní vidí překážky hledají cesty vedoucí k cíli.
Používají švýcarskou technologii té nejvyšší kvality firmy Robatech, kterou obohacují o tradiční tuzemskou hodnotu zručnost „zlatých českých rukou“.
Zákazníkům pomáhají při výběru vhodného lepidla, přes jeho otestování a nasazení do výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technická představivost a zájem o oblast průmyslové výroby
Komunikativní se smyslem pro humor
Schopnost naslouchat požadavkům klienta
Časová flexibilita - služební cesty ČR/SR a občas i EU
AJ - schopnost vést obchodní jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

outsourcing personalistiky, personální poradenství
ID: 4532070  Datum zveřejnění: 4.3.2023