Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Obchodní zástupce

Ing. Vít Paulíček

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
únor 2024
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 50 000 Kč/měsícMzda je vyplácena měsíčně na základě dosažených prodejních výsledků. Na konci roku je vyplácen podíl z výsledku firmy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sjednávání prodejních předvedení u zákazníků.
Prezentace výrobků a sjednávání prodeje.
Sjednávání financování prodeje prostřednictvím leasingových nástrojů.
Udržování výborných vztahů se svými zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou dynamickou práci.
Vlastní časovou organizaci práce dle svých možností.
Získání produktů v hodnotě desítek tisíc korun pro vlastní použití.
Vysokou odměnu, plně závislou na prodejních výsledcích.
Zaškolení v Rakousku.
Prostředí perspektivní start-up společnosti.
Pravidelná obchodní školení a zvyšování obchodní kvalifikace.
Podíl na ročním výsledku firmy.

Informace o náboru

Výběrové řízení probíhá formou osobního pohovoru. na konci se uchazeč dozví, zda je přijat.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

MS Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kladný vztah ke gastronomii, vaření a dobrému jídlu.
Zkušenost v práci v prodeji, zkušenost v přímém prodeji je velká výhoda.
Aktivní zapojení do prodejní činnosti.
Po proškolení schopnost samostatné práce.
Ochota cestovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Start-up obchodní společnost

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4745637  Datum zveřejnění: 22.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc