Reagujte bez životopisu

Elektroinštalácie-Eletrikár- Nemecko- na živnosť

Inkadro - work s.r.o.

Miesto práce
38518 Gifhorn, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
22 EUR/hod.-s vyhláškou 22€/h +ubytovanie zabezpečené a hradené našou spoločnosťou. príplatok za nedeľu 50€ . -bez vyhlášky 18€/h Fakturácia každý týždeň. Splatnosť 14dní. Celoročné zákazky - dlhodobá spolupráca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-elektroinštalácie
- ťahanie káblov
- montáž káblových kanálov
- montáž osvetlenia
- osádzanie dóz, zapájanie zásuviek a vypínačov
- kompletizovanie elektroinštalácie
- slaboprúd
- zapájanie rozvádzačov

Ubytovanie zabezpečené a hradené našou spoločnosťou.
Dlhodobá spolupráca a celoročne zákazky pre živnostníkov.

Informácie o výberovom konaní

Máme záujem len o pracovníkov ktorí majú skúsenosti

Podmienkou, živnosť, prax v Nemecku, auto a vlastné náradie.

V prípade záujmu prosíme uchádzačov aby nám poslali živnostenský list na email : [email protected]

Prosím volať v pracovnom čase: PO-PI
od 07:00do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Eletroinštalácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Elektroinštalácie - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

podmienkou je prax
1

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, seriózny prístup k práci

Ponúkame dlhodobú spoluprácu na kvalifikované aj nekvalifikované pracovné pozície do zahraničia.
Stále hľadáme zodpovedných a spoľahlivých pracovníkov aj bez nemeckého jazyka na rôzne práce do Nemecka. Hľadáme:
-podlahárov na lepenie linolea
-eletrikárov ale aj pomocníkov na elektroinštalácie
-murárov
-maliarov na maľovanie a tapetovanie bytov

V prípade záujmu spolupráci nám pošlite živnostenský list na e-mail: [email protected]

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

V zářezu 902/4
15800 Praha 5

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4116789  Datum zveřejnění: 6.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.