Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montér solárnych panelov na živnosť - Nemecko

Inkadro - work s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
3 600 - 5 300 EUR/mesiac✅SZČO ✅33,33€/1 kWp ✅ubytovanie zadarmo, NÁSTUP IHŇEĎ po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž solárnych panelov na strechách rodinných domov v Nemecku - celoročná práca vonku na strechách:
-čítanie plánu
-výmera strechy a konštrukcie
-montáž konštrukcie a panelov
-kabeláž k meniču
-fotodokumentácia

Pracuje sa od pondelka do soboty.

-celoročné zákazky a dlhodobá spolupráca
-firemné vozidlo a náradie
-ubytovanie zadarmo
-zálohy dohodou min. po prvom odpracovanom týždni
-pracuje sa v trojčlennej partii
-turnusy dohodou

Informácie o výberovom konaní

Za týždeň je podmienkou namontovať minimálne 30kWp.
príklad: 30kWp je 75 panelov po 400W

Príklad pre tých čo pracujú na hodiny a nevedia si to prepočítať:
39 panelov po 410W je 15,99 kWp (15,99x33,33€= 532,95€ pre jednu osobu)

23 panelov po 400W je 9,2 kWp (9,2x33,33€= 306,63€ pre jednu osobu).

Fakturácia 14/14

Zálohy DOHODOU

Pracuje sa v trojčlennej partii.

✅✅✅PROSÍM kontaktujte ma len tí čo máte skúsenosti s prácou vo výškach na streche ako napríklad pokrývač alebo ak ste už montovali solárne panely a môźete nastúpiť ihneď po dohode.

Ak máte záujem o prácu prosím nevolajte, pošlite mi na E-mail:
-IČO
-dátum možného nástupu
-foto Vašich prác

E-mail: [email protected]

Pomocníkov nepotrebujeme!

Hľadáme aj ucelené skupiny s vlastným náradím a dodávkou- cena za kWp DOHODOU.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Ďakujem za pochopenie :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Eletrikár, Klampiar, Konštruktér, Montér

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Expert (C2) alebo Španielsky jazyk - Expert (C2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Montáž solárnych panelov, klampiar alebo skúsenosti s prácou vo výškach

-fyzická zdatnosť
-manuálna zručnosť
-zodpovednosť
-spoľahlivosť
-praktické a technické myslenie
-presnosť a precíznosť
-nekonfliktnosť

Ponúkame dlhodobú spoluprácu na kvalifikované aj nekvalifikované pracovné pozície do zahraničia.
Stále hľadáme zodpovedných a spoľahlivých pracovníkov aj bez nemeckého jazyka na rôzne práce do Nemecka.

Hľadáme:
-elektrikárov na elektroinštalácie, zapájanie fotovoltajky (vieme zaučiť)
-montérov na solárne panely
-murárov, fasádnikov
-zváračov
-klampiarov
-montérov
-lešenárov
-betonárov
-upratovačky

V prípade záujmu spolupráci nám pošlite životopis a živnostenský list na e-mail: [email protected]

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4539096  Datum zveřejnění: 30.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac